Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Europai arányba milyen JDM...

Europai arányba milyen JDM autot találok 2,5millió alatt?

Figyelt kérdés

Több javaslatot is elfogadok

Gyakori vagy akár ritkább tipusok


2020. febr. 6. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi az hogy "európai arányba"?
2020. febr. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 D. Brasco ***** válasza:
Trabant 601 hycomat
2020. febr. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mit jelent a "JDM" rövidítés?
2020. febr. 7. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2,5 millióért már nagyon sok minden van. Kellene szűkíteni a kört. Mekkora, milyen motorral, mekkora teljesítménnyel, mi a cél? Lesz valami komolyabb átépítés? Stb.
2020. febr. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Beviz Elek ***** válasza:
100%

#3

Japan Domestic Market, japán belpiac. Szóval azok az autók/típusok/verziók amiket japán nem árult külföldön.


Viszont nem igazán értem hogy mi lenne a gyakori. Mintha olyan sok jobbkormányos autót hozatna a magyar japánból...

2020. febr. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

2,5 millió alatt? Nagyjából semmit. Vagy semmit, amivel érdemes lenne foglalkozni. Nem tudom, mi minősül neked JDM-nek. Olyan autót akarsz, amit nem forgalmaztak európában?


Amúgy én válogatnék az alábbi típusok közül, ha már mindenképp valami japán csoda kell:

- Nissan 240 SX

- Mazda Mx5

- Mazda RX8 (Mondjuk ez igazi szopóroller)

- Honda Civic

- Subaru Impreza (Régebbiek már befigyelnek 2,5 alatt is). Nyilván nem az STI-k.

- 30 éves Supra

2020. febr. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A 240Sx az nem JDM. A 180SX volt japánban legalábbis az S13 idején.

De a JDM autók eleve nem balkormányosak, bírom a hondásoknál is ezt a sok jdm matricát az LHD autóikon. :D :D

2020. febr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Tudom mit jelent csak úgy értettem hogy a használt europai piacon 2.5millióért.

De nemtudom mért kell azonnal a másikat hülyének nézni :)

2020. febr. 7. 15:23
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem mondta, hogy a 240 SX az JDM. Én azt mondtam, választanék egyet az alábbi típusok közül. És felsoroltam autókat. Szövegértés.


De kérdem én. 2 millió a limit. Tehát nem vagy annyira eleresztve anyagilag, hogy autót vegyél, majd cicomázd, tuningold mégegyszer ennyiért. Akkor mi a rákos f-ért akarsz magadnak egy jobbkormányos "JDM" autót, amihez alkatrészed se lesz... Legutolsó baromságokat is majd japánból fogod rendelgetni? Meg beviszed egy szervizbe, azt se fogják tudni, hogy hol kezdjenek hozzá. Mert Magyarországon az adott autóból van 2 darab.


Gondolom első autó. Hidd el, első autónak nem akarsz te ilyet...Saját magadat szopatod le. Akkor vegyél ilyet, ha van 10 milliód hobbiautóra. Aztán akkor vegyél egy valamire valót 5 millióért, maradék 5 ből pedig alakítsd magadra.

De 2 millióért ilyen projektautót? Felesleges. Valaki 4 felnit + gumit vesz ennyiért a "JDM" autójára.


Elhiszem, hogy csábítóak ezek a japán tuningolt gépek, de ez az egész dolog ez nem a spórolásról szól. Ha úgy kezdődik, hogy 2,5 millió a limit, akkor ez még nem neked való. Ne haragudj.

2020. febr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!