Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak BMW e46-ot...

Első autónak BMW e46-ot találok 1,5millió környékén maximum?

Figyelt kérdés
Régóta vezetek, szülők autóját mindig megkaptam ha kellett menni ide-oda, viszont most egy sajátot szeretnék amire ennyit sikerült összespórolni. Az álmom egy E60 külsőre/belsőre a kedvenc autóm, de elméletben ez mégnagyobb pénztemető mint az e46. Meg hát a keret sem engedi az e60-at, 3 millió alatt nem is láttam jót. Szóval e46-ra visszatérve mire kell figyelni egy ilyen vétel esetén? Ha elmegyek megnézni az autót miket nézzek, illetve kérdezzek meg amit szinte kötelező? Mint mondtam ez lenne az első autó vételem. Én egy 20d-re gondoltam. Találok használhatót pár évre? Látok 6-7-800ezerért is e46-okat, feltételezem ezekkel sok a gond, annak ellenére hogy azt írják hibátlan. Kizárólag faceliftes változatokat nézem, tehát 2001 utániakat. 1,5 milliból már csak van normális állapotú. Motorból a 20d jó választás lehet? Ennél kisebbet nem is nagyon szeretnék. Illetve inkább manuális váltóban érdemes gondolkodni? Kevés automatát is láttam, de feltételezem nem véletlen hogy azok az alacsonyabb árkategóriában vannak, sok lehet vele a gond.
2018. júl. 10. 16:09
 1/8 A kérdező kommentje:
Többször használnám városban, így lehet okosabb döntés lenne a benzines változat 320i, vagy attól felfele, ugye ezek 6 hengeresek. Minden véleményt meghallgatok, és köszönöm aki válaszol.
2018. júl. 10. 16:20
 2/8 anonim ***** válasza:
2018. júl. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindenesetre számolj azzal, hogy egy idős luxusjárgány lehet, hogy elsőre jó vételnek számít, de általában szét van hajtva, a kilométer óra vissza van tekerve és sok a 300 ezer kilométernél többet futott gép. Aztán ha jönnek elő a hibák, akkor a javítási költségek több százezresek lesznek, aztán ott állhat hónapokig a verda, amíg összegyűjtöd rá a lóvét (kivéve ha a szülők egyben szponzorként is működnek). Okés, hogy menő a BMW meg minden, de idős autóval max Romániában fogsz csajozni ...nembeszélve arról, hogy a legtöbb szervdonor a fiatal és vakmerő BMW-t vezető sofőrökből lesz.

De ha ez az álmod, hát vedd meg. Tudom milyen az, amikor az ember vágyik valamire. Csak egyet kérek, hogy használd az eszed és ne száguldozz vele.

2018. júl. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 crudy ***** válasza:
Ird be a gyakori keresojebe h e46 es iszonyat sok valaszt talalsz a kerdesedre.
2018. júl. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogy mit esztek ti fiatalok ezeken a romokon?
2018. júl. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Mit eszunk rajta fiatalon?


Az eros motor, a hatso kerek hajtas vezetesi elmeny. Meg hat izlesek kerdese, de szerintem szepek. Es biztonsagosak.

2018. júl. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Biztonságosnak egyáltalán nem nevezném!A fiatalok meg előbb szerezzenek rutint ahelyett hogy a hátsókerékhajtással lazáznak persze a többségük meg is csinálja vele a balesetet!És nem csak bmw/audi/mercedesnek lehet vezetési élménye!Nekem 1.8tCe espacem van és olyat lehet vele vadulni hogy beszarsz,behugyozol!
2018. júl. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 bp1985 ***** válasza:
1,5 környékén kapsz egy közepesen sz@rt.
2018. júl. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!