Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kutas segít benzinkúton...

Kutas segít benzinkúton guminyomást ellenőrizni?

Figyelt kérdés
Ha igen mennyit szoktatok adni érte neki?
2020. febr. 7. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Miféle sofőr vagy te, hogy nem tudsz egy guminyomást leellenőrizni? 200Ft-ot.
2020. febr. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért van, hogy segítsen?
2020. febr. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Megkéred rá, és segít... a segítségért meg rajtad áll, hogy mennyit adsz neki.

Attól is függ, hogyan viselkedik, rendes, kedves, vagy fintorog, bár az utóbbi nem jellemző.

Megteheted, hogy nem adsz semmit, vagy adsz max 500 forintot, az már elég jó jatt, többet adni talán túlzás is.

2020. febr. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én régebben a guminyomást ellenőriztettem a kutasokkal, amikor meg akartak tankolni nekem, 200 Ft borravalót adtam. Már egy ideje nem jönnek oda, de mindent magamnak szoktam, akkor lehet érdemes megkérni őket, ha szép ruhában vagy, és nem akarod, hogy koszos legyél, nekem mindig tiszta mocsok lesz a kezem a fékpor miatt.
2020. febr. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
32%

200-at adok, utálok koszos lenni


De pl volt, hogy elzavartam a p!csába a kedves kutast: jó szar időben nem kérdezte, hogy segíthet-e tankolni (18 éves kis csotrogányka :) ) bezzeg a csili-vili új Mercihez ugrott rögtön.... ezek után beálltam keréknyomást ellenőrizni, amikor a 3. keréknél jártam, akkor odaette a fene...

Azóta meg kocsit cseréltem, új kocsi szalonból, - azt csodálkozik a csávó, hogyha ő van ott, akkor miért tankolok magamnak meg oldom meg a keréknyomás ellenőrzést magamnak, ha ott kell tankoljak, akkor is, ha ki vagyok nyalva irodai göncbe....és persze húzza a száját...

2020. febr. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!