Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit ér ez a Honda CBR 250-es?

Mennyit ér ez a Honda CBR 250-es?

Figyelt kérdés

2005-ös évjárat, mettől meddig reális az ár érte?

[link]

[link]


2020. febr. 8. 14:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Motorilag milyen állapotban van kb? Anélkül nagyon széles volna az intervallum.
2020. febr. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem írta még az illető hány km van benne, ő a 3.tulaj. Tegyük fel hogy nincs vele semmi gond.
2020. febr. 8. 15:59
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez amúgy CBF 250. 300 és 700 ezer között. Állapottól, felszereltségtől függően.
2020. febr. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen, elnézést, valóban CBF. Ezért 350-et kérnének.
2020. febr. 8. 16:11
 5/13 A kérdező kommentje:
Igazából A2-es jogsim van, egy 300-as robogóval mentem párszor eddig, de ahogy elnézem ez sem megy jobban. Arra gondoltam hogy megveszem, motorozgatok egy kicsit aztán eladom, de ha nem tudom akkor nem akarom hogy rajtam maradjon.
2020. febr. 8. 16:12
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha jó állapotban van motorilag, akkor megér annyit bőven. Nekem 350 ezer volt a 125-ös supermotom, ami nem is ismert japán márka volt, hanem egy új MZ. És az 2015-ben volt, most már a 350 ezer sem annyi, mint régen. Érdemes szervizben bevizsgáltatni egy tizesért, ha ott rábólintanak, bátran veheted.


Szerintem A2-es jogsival, kezdőként az egyik legjobb választás egy 250-es :) Nem túl erős, amitől veszélyessé válhat egy fiatal és kezdő alatt, de nem túl gyenge, ami miatt leszorítják városon kívül. Illetve hasonlóan nevel türelemre, mint egy 125-ös, fenntartani sem sokkal több. Illetve ez nme igazán fog normál használat során veszteni az értékéből.


Amúgy a 350 ezer gyanúsan olcsó nekem, ha minden rendben van vele ránézésre. Előre semmit ne utalj, és kétkedve fogadj dolgokat. Érdemes szervizbe elvinni, még mielőtt megveszed.

2020. febr. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Persze hogy nem megy jobban :) elsősorban a köbcenti számít, a nyomaték, lóerő. Majd utána a súly, meg egyebek. A nyomaték mindig szorosan fog kotődni a köbcentihez, a lóerőt lehet variálni, hengerek száma, elrendezése, stb. A nyomaték kevésbé módosítható.
2020. febr. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Egy fiatal csajszié most, azért adná el mert nem használja, már a második gyerekét várja és nem ér rá.

Oké hogy én már több mint 10 éve Simsonozom, meg robogóval jártam. A motornál nem lehet hibázni, kezdő motor ide vagy oda, ha túlléped a határt akkor helo. Inkább vennék valami 500-ast, annak a hangja is jobb.

2020. febr. 8. 16:29
 9/13 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a csaj nem tudja, mennyit ér a motorja, és/vagy minél hamarabb meg akar tőle szabadulni. Ha tényleg olyan patika állapotú, mint ahogy írja, akkor bőven megér 350et.

Nekem is így lett motorom, a csávónak lövése nem volt, mit ad el, és 450-500 ezret érő motort felrakott 320ért XD

2020. febr. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ránézésre nagyon pöpec, de mivel nem értek hozzá, sem az árakban nem vagyok jártas, ezért kérdezek itt, hátha valaki igen. Akár még abban is gondolkodhatok, hogy megveszem és később drágábban eladom, nem sokkal, mondjuk 40-50 ezerrel.
2020. febr. 8. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!