Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 10 év körüli benzines BMW/Audi...

10 év körüli benzines BMW/Audi autóból 3 millió forintért mi az amit be lehet vállalni?

Figyelt kérdés

Még fél millióval félre téve az esetleg tűzoltásra.


Szedán kivitelűek tetszenek. Audi A4/A5, BMW 3,5


Napi szinten használnám de kevés kilométerrel és csak városban 99%-ban szóval benzinest keresnék. (Évi 15 ezer kilométer maximum)


Van valami tanács, hogy ilyen összegét mi amit ajánlanátok akik tapasztalattal is rendelkeznek?


Havi 100 ezer forintot rá tudok szánni javításokra, stb. de nyílván nem az lenne a cél, hogy havonta le kelljen adni a szervízbe és se haszánlni nem tudjam meg a pénzem is erre költsem állandóan..


Tudom, hogy nehéz erre jó választ adni és az az alap válasz általában itt is, hogy sokba kerülnek meg ne vegyen senki ilyet, de eddigi életemben alsó kategóriás autókkal jártam és szeretnék kipróbálni egy "prémium" autót is.


2020. febr. 9. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem vágom a matekot!


Csak városban lenne használva kevés km-re, akkor hogyan jön ki neked évi 15 ezer?


Én évi 15 - 20 ezret megyek egy nagy dízellel.

2020. febr. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azt maximumra írtam, ha van több ezer kilométeres nyári nyaralás pl. meg pár pesti út.


Alapvetően havi 500-1000 km között megyek.

2020. febr. 9. 16:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem vennék 10 éves autót 3 millió forintért a magyar utakra.

Vennék max 500 ezerig kp-ra

(ugyanúgy féltengelyes lesz, mint a 3 millás)

Vagy ha már 3 millát akarsz egy kocsiba tenni akkor 20% önerőre hozzál ki egy szalon autót, az legalább új és garanciás.

2020. febr. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1 tanács: Weltauto. Ad garanciát és leinformált autókat árulnak vezetett szervízkönyvvel, legalábbis felénk.
2020. febr. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 dirtboy ***** válasza:

ma 17:25


500ezres kocsira meg a gatyája rámegy mert nem véletlen 500ezerre van tartva.

rohad,futómű,motor stb stb bajok sorozata az amit 2020ban 500ra tartanak.


én 2017 januárba vettem 2010es gyártású audi a3-at.

100 ezer km-rel,3millióért.

3év 1hónap alatt és ezalatt 60 ezer km-t megtéve lett rajta egy vezérlés csere /170ezer forint/ és egy aksi csere /43ezer forint mert start stop miatt agm aksi kell bele/.

ezeken kívül csak szokásos olajcsere,szűrők,első ablaktorlőcsere ennyi.

nyáron 18-as alufelni van alatta 225/45 gumival 30/30-as ültetéssel.

futómű mai napig hibátlan bedig borsod útjain koptatom.

2020. febr. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Személy szerint Scirocco-t vettem, neked mondjuk egy Jetta, vagy Passat jó lenne. 2011 utáni TSI-t nézz
2020. febr. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!