Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motorral érdemes Audi...

Milyen motorral érdemes Audi A4 B7-et venni? Illetve tanácsokat is megköszönöm, valaki biztos jobban ért hozzá,2 - 3 millió forint között milyen típusú/évjáratú/motorral rendelkező Audit vennétek, mindenképp kombi lenne.

Figyelt kérdés

2019. aug. 6. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Audit általában TDI motorral éri meg vásárolni. A legjobbak a 116 vagy 131 lovas 1.9 PDTDI (inkább a 131 lovas, amelyiken nincs részecskeszűrő), illetve V6 dízelekből bármelyik.
2019. aug. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

"Audit általában TDI motorral éri meg vásárolni". Ja igen... Biztos. Audi = TDI. Fujj benzin.


Olyan motorral vedd, ami illik a felhasználásodhoz. Ha napi 2 km-t mész városban, arra nem kell dízel. Illetve ha napi 160 km-t pályázol, oda jó a dízel. Ezt mi nem tudhatjuk.


Előző hozzászóló mondja itt a PDTDI-t. 131 meg 116 lóval lóval. Biztos tartós, de venne ilyet a tököm. Lomha mint az öreganyám, cserébe kerreg kattog, viszont legtöbbje legalább okádja is a kormot ennyi idősen és legalább ilyen büdös. Tényleg, tök jó vétel. :D. De ne felejtsük el! CSAKATIZENÖTÉVESDÍZELAUDI!


Kérdem én. 116 lóerős Audi? Annak mi a tököm értelme van? Audizás nem erről szól... Nem azt mondom, hogy nyomni kell mint süket a csengőt. De azér legyen ereje ha kell. 116 lóerő. Leírni is vicces :D. Ha 116 lóerős kocsival akarsz menni, arra nem kell Audi. Arra van bármi más.


Ja, és 3 millióért már B8-at kapsz. Azért az egy fokkal különb mint a B7...

2020. júl. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2es

Minek szólsz bele olyasmibe, amihez nem értesz? (2es voltam)

2020. júl. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

3-as: 2-es az én voltam, nem te :D


Miből gondolod, hogy nem értek hozzá? Amúgy meg mit kell ehhez érteni? Mert te olyan okos vagy? Csak te értesz hozzá az országban gondolom. Nem egy atomfizika... "Audit általában TDI motorral éri meg vásárolni". Ez egy baromság. F@szság. Mindegy... Általánosítasz egy egész márkára. Biztos van olyan modell, olyan évjárat, ahol jobb volt a dízel kínálat, mint a benzines. De nem mindenhol. Te meg így beböffented, hogy Audinál csak a dízel. Aha... Csomó indokot fel tudok sorolni, amiért eszem ágában nem lenne 15 éves dízel Audit venni. Van mellette is érv nyugodj meg. De ne általánosíts.


És továbbra is lomha szar koromokádó lesz az összes száztizenakárhány lóerős 15 éves dízel szarod. :D --> Ez is tény. Számokkal ne vitatkozz.


3 millióért B8 van --> Ez is tény. Nézd meg hahun. Sőt, 2,3 körül is vannak már.


Akkor mi a probléma? Mi olyan írtam, ami ne lenne igaz?

2020. júl. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ok.
2020. júl. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!