Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 600 ezer körül már lehet...

600 ezer körül már lehet kapni normális 147-es Alfát?

Figyelt kérdés
Néztem ma használtautón, a 2000-es évek elején gyártott példányok, azaz a facelift előttiek közül már bőven van fenn ebben az ársávban. Szerintetek azok mennyire vállalhatóak? Vannak ilyen 3 kiló körüliek is, de azok nyilván nagyon problémásak lehetnek, ami millió körül megy, azok meg már újabb példányok, de én azt most nem engedhetem meg magamnak.

2020. febr. 9. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
20 éves autókról beszélünk. Szerinted?
2020. febr. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Alfa Romeot ne vegyel meg ugy, hogy nincs penzed a rendszeres javittatasara. 20 eves auto, uj koraban se volt megbizhato, pusztan a design adta el, es csunyan oregszik...
2020. febr. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, ha szobornak szánod akkor kényelmesen lehet ennyiért.
2020. febr. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%

Az alfa 147 már pár évesen is sz@r volt. Most 20 évesen pedig giga sz@r. Megbízhatatlan, vödör csavar. Qrva jól megy, mikor éppen működik és szép autó. Aztán kb. ennyi....

Én alig vártam, hogy megszabaduljak tőle.

2020. febr. 10. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 D. Brasco ***** válasza:
67%
El nem tudom kepzelni egyesek mit látnak még ezekben a mára huszonéves,a kitalálásukkor is egy igen problémás és nyűgös tipusnak számito párszázezres romokban......
2020. febr. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nézd meg a töréstesztjét és elsírod magadat:

[link]


Ez pl a 156osra hatványozottan igaz. Szerintem keress más típust!

2020. febr. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!