Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért olyan mostohán kezelt a...

Miért olyan mostohán kezelt a Mitsubishi japán márka Magyarországon?

Figyelt kérdés
Pedig egyébként kedveltek a japán autók, Toyota, Honda, Nissan, Mazda...
2020. febr. 10. 09:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez csak a te személyes tapasztalatod :) Ehhez először objektív bizonyítékot kéne mutatnod, amivel alátámasztod, higy a Mitsubishi márka itthon "mostohán" van kezelve, illetve kötül kéne írnod, hogy ez mit jelent pontosan.
2020. febr. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

[link]


Látom nem nagyon szoktál statisztikákat nézni.

És ne kezdj el fárasztani, mindig is ilyen gyérül szerepelt a Mitsubishi.

Ezt értettem alatta, hogy alig veszik.

2020. febr. 10. 10:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja, hogy így értetted! Tehát alacsony az eladás :) Így már legalább a kérdést értem. Sajnos segíteni nem tudok a válaszolásban. Nekünk Mitsubishi van és szeretjük, megbízható.
2020. febr. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha csak az újautó eladás számít ebben a statisztikában, akkor annak a jelenlegi modellpaletta a magyarázata.
2020. febr. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 D. Brasco ***** válasza:
Kerdezo nem tudom mit varsz a mitsubishi-től.........mára kb mindenhol elfelejtettek ami nem is csoda hiszen gyakorlatilag egy tetszhalott márka gyakorlatilag mára nulla modellpalettával.......
2020. febr. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A statisztikát nagyon jól lehet félre értelmezni, félre magyarázni is.

Egy-egy márkából csak annyit tudnak eladni, amennyit gyártottak, a Mitsubishi pedig egy kicsi cég, kevés autót gyárt, csupán ennyi az oka, hogy ritkán látsz Mitsubishit.

Ez nem magyar sajátosság, Japánban is a Toyota és a Honda uralja a piacot.. megbízhatóak, és ami a lényeg, hogy tömegesen ontják a gyárak.

2020. febr. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért lehet az utakon bőven látni ASX-et és új Lancert. Nekem is Micu van. Ezen kívül azt tudom elmondani amit a többiek. Alig van már pár modell a palettájukon. Kicsit koncepciótlan lett az egész cég, főleg a régi autóihoz mérten.
2020. febr. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert konkrétan nincs mit venni, új Mitsubishi nincs normális.
2020. febr. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!