Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A 4 japán márka közül melyikne...

A 4 japán márka közül melyiknek van a legnagyobb presztízse? (toyota, honda, mitsubishi, mazda? )

Figyelt kérdés

2017. szept. 27. 22:10
 1/8 A kérdező kommentje:
Nyilván vannak iratlan szabályok hogy pl a németeknél a mercinek nagyobb a tekintélye mint egy opelnek,ez az alábbi japánoknál hogy alakul?(csupán kiváncsiságból,az emberek ízlésének feltérképezése végett kérdem,illetve a köz ez irányú megítélése érdekel)
2017. szept. 27. 22:13
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

a subarunak. aztán mazda, honda, micu, toyo.(vagy fordítva)

Mind tökéletes.

2017. szept. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mitsubishi az egy kicsit lecsúszott, aztán van a Toyota, de az én szememben a legjobb a Mazda és a Honda, nagyon innovatívak és király autókat csinálnak. Mondom ezt németautó fanként.
2017. szept. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Tomcatters ***** válasza:
100%

Hat szerintem

1 Toyota (Lexus)miatt,meg vilag legnagyobb autogyara

2 Honda (Acura)

3 Mazda

4 Mitsubishi

2017. szept. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Az első a toyota az biztos! Fégi gyár, legendásan strapabíró autókat gyártottak régen(hilux,hiace,corolla), sportokban is szépszammal resztvettek. Elen jarnak a hybrid hajtasrendszsrben, az ujrahasznosulo energiaban stb stb... Es ez csak az autoipara! Sok mas teruleten is dolgoznak! Utana jon a honda majd a nissan,mazda
2017. szept. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

számomra a Toyota az első. Kettő is van itthon belőle.

A Mazda, egy nagyon kicsi autógyár, de nagyon jó, és innovatív megoldásai vannak. Egyszer biztos hogy veszek egy mazda6-ost. Nálam ők a másodikak, a Hondával holtversenyben.

A Subaru kimaradt nálad, de én megemlíteném. Sokak számára kívánatos, bár szerintem mindenki a WRX-re van rágerjedve. A többi típusuk átlagos kategória.

A Mitsubishit nagyon sajnálom. Az utóbbi időben semmilyen normális típussal nem tudtak előrukkolni. Egyedül az L200-as tartja őket életben.

A Nissan mióta francia kezekbe került, nem ad ki normális, értékelhető autót. A Juke bohókás, egy igazi egyéniség, de nekem nem jön be a SUV kategória.

2017. szept. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az új modellek közűl számomra a Mazdának, tény,hogy nem egy akkor márka mint a Honda,Toyota, de szerintem az új autóik nagyon szépek, főleg a 6-os, piros színben, fekete felnivel, igen gyönyörű, sportos de mégis elegáns. Ha meglátok egyet egyszerre az ugrik be,hogy ez egy prémium autó. Ellenben pl ha látok egy új Toyota Avensis-t akkor nincs meg ez az érzés. Persze az is nagyon szép meg jó, de valahogy még sem adja annyira mint egy 6-os. Vagy például ezen 4 márka SUV-jai közűl szerintem szintén a Mazdának a CX5öse a legszebb és az tűnik a leg prémiumabbnak.
2017. szept. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Édesapám japán. Szerinte a Toyota a legjobb, habár neki Hondája van és nagyon elégedett vele. 2. helyre ezt tenné. A német autók is jók szerinte, de ő mégiscsak japán, nem fog idegen ipart támogatni, ha nem muszáj :)
2017. szept. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!