Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használtautó vásárláskor...

Használtautó vásárláskor milyen márkáju autokat kerüljem ki? vagy melyiket ne kerüljem? Tehát milyen márkákat szeretek? és utáltok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 12:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%

Nekem amik nagyon nem jöttek be: Suzuki, Ford, Toyota, Fiat, Renault


Amiket a tapasztalataim alapján nyugodtan megvehetsz: Honda, Vw, Opel, Hyundai


(MINDEGYIK DÍZEL VOLT KIVÉVE: SUZUKI, TOYOTA, RENAULT)

2010. júl. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
50%
Ez egy szép kérdés.Tükrözi hogy pimpó.
2010. júl. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
26%

Amiket kerülj: Fiat, Dacia, Renault, Ford, Peugeot, Citroen


Amiket szeretek: BMW, Mercedes-Benz


Amiket utálok: audi, vw, lexus, alfa romeo

2010. júl. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%
Fordal mi baj van?
2010. júl. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
38%
Franciákat messze kerüld, meg az olaszokat is! Ennyi a tanácsom! Az összes többi országból jó autók jöttek/jönnek, csak dél-korea ~2000 előtt még nem volt az igazi, de már az akkoriak is megbízhatóak, de ha mégis tönkremegy benne vmi akkor csak reménykedhetsz, hogy találsz egy bontóban cserealkatrészt.
2010. júl. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
37%
A Forddal az a baj hogy nem jó... Az hogy te meg utálod a Vw-t az nem azt jelenti hogy nem jó, csak te nem szereted. Én így vagyok a BMW-vel, lehet hogy jó, de én ki nem állhatom... Ez van
2010. júl. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%
A sok okos tojásnak mi a baja az Olasszal? A Német fostalicskák mivel jobbak? Nekem volt ilyen is- olyan is és a Német autó irreálisan magas árához képest az Olasz kocsi elérhető áron jóval magasabb kényelmet menetdinamikát kínál. FIAT
2010. júl. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
63%
Ja persze... Olyan kemény a műszerfal az olaszban hogy a német egy utcába nem engedi nem hogy olyat használjon a kocsijába. Ezen kívül az olasz 10év felett rohad mint az alma. Míg a Mercedesek 600ezer km. felett lazán jönnek-mennek
2010. júl. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
47%
Jelenlegi Fiat autóm 12 éves.Gyári fényezés rozsda elvétve sem. Egy csomó dolog alapfelszereltség benne. A német ha rátesz még egy kapcsolót a műszerfalra már akkor is felárat kér. A Mercik meg már bocsika de rohadnak és nem is kicsit. Egy karosszériás.
2010. júl. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
45%

Igen a 30 éves mercik rohadnak, a fiatok meg 15 évesen, de ráadásul azokkal elektronika is volt.

Nekem ne próbáld bemagyarázni, hogy a Fiat jó, nekem is volt, meg Alfa is volt (van) a családban

2010. júl. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!