Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Úgy látom a tankot alulról...

Úgy látom a tankot alulról megkezdte a rozsda, mit lehet vele tenni?

Figyelt kérdés
El lehet távolítani, vagy teljes tank csere szükséges? 97-es Passat az autó egyébként.

2020. febr. 12. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát meg lehet próbálni kiszedni és lecsiszolni, festeni, aztán majd kiderül mennyire rohadt át.

De én személy szerint ha már ennyi energiát belefektetnék inkább raknék fel egy újat és gond letudva egy életre.

2020. febr. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lekell venni és akkor lehet látni hogy mit lehet kezdeni vele. De lehet az újjal jobban jársz.
2020. febr. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Az új tankokat már műanyagból készül, ha leveszed , érdemes olyat felrakni. Javítani meg nem célszerű, annyira gyenge anyagból készült.
2020. febr. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Ha menthetetlen akkor veszek újat. Jó autók ezek, ha megkapják a törődést, nagyon sokáig elvisznek még. Fék és futómű már új, ,most kap kipufogót mert elérett, akkor ezek szerint tankot is, megyek szépen sorban, még így is olcsóbb mint az újabb autók, és semmiben sem rosszabb.
2020. febr. 12. 19:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Volt '98-as Golf-om, van '09-es más VW-em, de jobban az újabbak, minden tekintetben...


#1

2020. febr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nézd, évi pár ezer kilométert megyünk vele. Kell az 1.8T automata, minden jóval felszerelve, Ebben a korban, ilyen felhasználásra, ennyi pénzből nem nagyon van jobb. Céges napi használatos egy 2015-üs 2.0 crtdi. Amivel "jobb", azok az elektronikai segédletek, amiből mindent kikapcsolok, mert nem szeretem őket.Szervíz költsége, (én intézem szóval tudom) sokszorosa az öregnek. Ja és 4 évesen már ez is kifúj, vannak hibái, 135 ezer km után már elhasználtabbnak érződik mint a Passat 97-ből. Most kell cserélni EGR-vezérlés-gyertyát, ne akard tudni mennyiért... Nyilván ha napi használatra kéne mindig, arra már nem ilyet tartanék, de havi 1 kirándulás, vagy max 2, sok száz km autópályán, arra tökéletes, ezért tartom meg. Felhasználási formánkhoz vettem autót, nem máshoz igazodva. Lassan a fél kocsit kicseréltem és most sincs annyiban min az új ötöde. De preferenciák függvénye minden természetesen. Nagyon köszönöm mindenkinek az értékes hozzászólásokat!
2020. febr. 12. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!