Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson S51 enduro bolti új...

Simson S51 enduro bolti új teleszkópot nem bírom áttekerni 2 személyre, mert nagyon keveset mozdul vagy egy ponton meg akad (jó irányba tekerem). Hogyan tudnám áttekerni 2 személyre?

Figyelt kérdés
Nagyon eröltetni nem eröltettem agyon mert féltem hogy letörik a füle.

2020. febr. 12. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Sokan azt csinálták,ha több évig nem volt használva a tekerő és beragadt,akkor egy csövet ráhúztak és azzal próbálták átállítani. Persze,hogy letört a kis csonkja..... az enyém is olyan volt,hogy mikor elkezdtem fordírani kb 3-4 centi után megakadt. Mutató új és a középső új gyenge volt hozzá így még a másik kezemmel is rásegítettem,és úgy nagy nehezen átfordult,de úgy hogy az ujjam azt hittem eltörik. Próbáld meg te is így. Ha új akkor át fog az fordulni
2020. febr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagy nehezen de átfordult
2020. febr. 24. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!