Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak mennyire lenne...

Első autónak mennyire lenne jó választás?

Figyelt kérdés

Egy Volkswagen golf 3-ra gondoltam,1.9 tdi-re pontosabban.(olyan 1997 körüli kiadásra)

Mennyire megbízható?

Drága a fenntartása?

Hosszabb útra is megfelel?(azért gondoltam azt 1.9 tdi-re,mert hosszabb útra is használnám)



2020. febr. 14. 17:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Mennyire megbízható?


Ha törődtek vele akkor jó autó, ha taposták neki mint barom akkor szívás van...

2020. febr. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 dirtboy ***** válasza:
59%

23 éves autó,kb semennyire nem megbízható

jól át kell nézni amennyire csak lehetséges aztán bízni benne hogy jó vétel lesz.

2020. febr. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat😊

Igen ez igaz,eléggé idős autó,de megprobálnám jól átnézni mit veszek.Szerintem már az esztétikai állapotáról le lehet venni mennyire volt törődve az autóval.Persze nem szeretnék szívni így nem csak az esztétikát nézném legfőképpen,nem vagyok sem autó szerelő sem olyan aki ért az ilyesmihez,ezért egy szakember véleményét is kikérném.Anyum például csak azután vett autót miután gépre rakták és mégnézték a szerelők:))

2020. febr. 14. 18:08
 4/10 anonim ***** válasza:

20+ évesen nem igazán megbízható az autók nagyrésze

Ez pedig egy tipikus hülyegyerek autó.

Hoztak már be 1-2 ilyet, maradjunk annyiban hogy nem szabadott volna 1 évvel azelőtt a műszakin átmenniük

2020. febr. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát lehet,hogy igazad van.Tényleg tipikus hülyegyerek autó,de viszont én örülnék ha lenne mivel járnom.Szóval első sorban nem a flexelés számít nekem,hanem az,hogy eljussak A-ból a B-be úgy,hogy közben nem aggódóm végig azon hogy mi lesz ha lerobban.
2020. febr. 14. 19:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Sajnos ezek felett nagyon eljárt már az idő. Ha "költségmenteset" akarsz venni, az már közel annyiba kerül, mint egy épkézláb IV, a két autó pedig ég és föld. Excsajoméknak volt anno III, nekem volt IV. Én azt mondom, ma már III-t nem szabad venni. Inkább gyűjteni kell hozzá és egy értelmes IV-t keresni kicsit többért.
2020. febr. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsod,kedves utolsó!😌
2020. febr. 14. 20:04
 8/10 anonim ***** válasza:
Suzukin nem gondolkozol?
2020. febr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

semennyire nem jó választás


minden pénzedet rá fogod költeni és már kezdik kitiltani ezeket az öreg szar dízeleket


csak benzinest szabad venni


ha országút + városban gondolkodsz, akkor ezeket a típusokat érdemes nézni:


suzuki swift 2005-től

opel astra G

suzuki ignis

daewoo lanos, kalos stb.


arra a 23 éves tdi golfra többszörösét kell költeni majd, mint a fentiekre, és akkor is szar lesz!

2020. febr. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2020. febr. 20. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!