Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van olyan oldal ahonna megtanu...

Benipc kérdése:

Van olyan oldal ahonna megtanulhatom az autó alkatrészeit?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a mechanikus dolgokra, vagy az elektronikára.

Villamossági szerelőnek tanulok de az iskolában nehezen jutunk szakmai információhoz de nem ez a lényeg...nagyon szeretném megtanulni!!! :)

Köszi mindenkinek



2020. febr. 15. 06:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Keress valami szervizkönyvet(service manual) magyarul pdf-ben.

Nem lesz egyszerű, de abban benne lesz minden.

Motor, futómű, váltó szétszerelése, áramköri rajzok, stb.

Angolul van ilyen bőven.

2020. febr. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hallod... 25 éve végeztem akkor a könyvtáron kívül semmi nem volt... nem is tudom mi lett volna ha lett volna rendes internet meg youtube meg stb. valszeg ledoktorálok...

jó látni hogy van aki komolyan érdekel egy szakma!


bár sajnos magyarul nincs sokminden fent, de a youtube-on rengeteg videó van szerelésekről!

az én generációm 40-50 évesek sem élnek meg már nyelvtudás nélkül, úgyhogy ajánlom is az idegen nyelvű csatornák nézegetését!

azt mondom mire kieesel a suliből legyen legalább a közép és a felsőfok közé eső aktív, használható nyelvtudásod - szakmai nyelven is!

ha sokat nézel, sokat keresel információkat bele fog menni a fejedbe észrevétlenül sok-sok szó.


A google pedig a barátod :)

2020. febr. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Beviz Elek ***** válasza:

Engem mindig az érdekelt hogy hogy működik az adott alkatrész, mit csinál, stb. Valami rádragad úgy is ha olvasol, videót nézel róla, de nem az igazi. Én inkább azt ajánlanám (ha megteheted) hogy vegyél egy bontószökevényt és szedd szét darabjaira.

Ha szerzel az autóhoz egy szerelési útmutatót, az maga a tökély (haynes manual, emanualonline)

2020. febr. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm srácok!!!!
2020. febr. 16. 15:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi értelme csupán képekről megtanulni az egyes alkatrészeket. Ha nem látod működés közben, ha nem szeded szét, akkor csak annyi fog rögzülni benned, hogy ez a neve, és így néz ki. Abból még nem fogod tudni, hogy mi a feladata, hogyan működik, milyen hibái lehetnek, stb.
2020. febr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!