Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tomítőanyag műszerfal mozgó-re...

Tomítőanyag műszerfal mozgó-rezgő részének fixálására?

Figyelt kérdés
Van az új kocsim műszerfalán rár elem ami rezeg, van ami meg mindig kimozdul. Nem tudom létezik-e valamilyen anyag, amivel rögzíthetők, és ha szét kell bontani, egyszerűen lekaparható? Szilikonra gondoltam, de nem tudom van-e valami kimondottan erre?

#Műszerfal tömítő
2020. febr. 15. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs kimondottan erre való anyag - ami éppen kéznél van és befér. Én legutóbb szalagparketta alá való szigetelést nyomtam mögéje többrét hajtogatva egy kis szigszalaggal. Van aki egyzerűen odanyom egy rágót. Lehet kapni (lakás) ajtó-ablak nyílásba rajasztható huzat elleni szigetelő csíkot, az is teljesen jó. Szilikon is megteszi.

Arra kell figyelni, hogy nyáron a napon 50-60 fok simán van, olyan anyagot tegyél ami ezt bírja, nem szivárog ki belőle a ragasztó (a szigszalag ilyen szempontból pl. nem ideális).

2020. febr. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A sziloplast jó erre, én is ilyennel csináltam meg.

A rendszámot is úgy nyomtam fel 4 kb diónnyi csomóval és nem rezeg , nem hagyom el.

2020. febr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!