Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha mindenáron 156-os Alfát...

Zero-eco86 kérdése:

Ha mindenáron 156-os Alfát akarok venni, akkor benzint vagy dízelt inkább?

Figyelt kérdés
Mindenképpen a facefift előtti szedánt szeretnék(orra miatt),de már az új belsővel. Már ha létezik ez a variáció.

2020. febr. 16. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:

nekünk dízelünk volt, soha többé...igaz, aki megvette, az nagyon örült, később már nem annyira.


Csak benzines.

2020. febr. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1,9 JTD-t
2020. febr. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Alfából csak bburago.


Baráti jó tanács.

2020. febr. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jó tanács, hogy nem veszel olyat. Haver is így volt, hogy kívülről hú de jó hú de szép. Egyrészt ráköltött még vagy másfél misit és még úgyis 2 havonta 2 hetet szervizben volt.

Nem ajánlom.

Inkább nézz valami normálisabb Audit.

2020. febr. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mindenki német autóval jár, és mindenkinek az kell. Nekem nem, Én egy Alfát akarok. Mindenképp. Nem Audit, ami lassan már szinonimája a tervezett avultatásnak(már bocsánat), se BMW-t, se Mercedes-t, vagy Volkswagen-t. Hanem egy Alfát, mert egyedi, különleges, és számomra több lelkük van, mint egy E46-osnak.
2020. febr. 16. 21:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Fanatikustól vegyél/ nézzél meg minél többet hogy legyen viszonyítási alapod. 1.9 JTD-t nézz (8 vagy 16 szelepes igazából mindegy) a motor alapjáraton egy jó konstrukció az Alfánál a motor körül lévő dolgokkal szokott probléma lenni. Teszem hozzá én is ebben a dilemmába vagyok. Vagy 131 Lovas PD vagy Alfa
2020. febr. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
En is azt ajanlom,hogy olyantol vegyel aki vigyazott ra! Nekem benzines van, 2.0TS motor, nagyon szeretem:)
2020. máj. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!