Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek baj, hogy mindenár...

Szerintetek baj, hogy mindenáron kisfiút akarok? Ha lányom lesz akkor nagyon csalódott leszek.

Figyelt kérdés
2013. szept. 16. 20:52
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanígy vagyok, csak lánnyal :D Ha belegondolok, csak az számít, hogy egészséges legyen, de a szívem mélyén nagyon kislányt szeretnék...
2013. szept. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
69%
Egyáltalán nem baj, amikor megmondják majd, hogy valóban micsoda, vagy ha más nem amikor kibújik rájössz, hogy milyen "buta" voltál, hogy kisfiút akartál. Nekem ez volt, én lányt akartam apja is lányt akart, fiú lesz, de semmi pénzért nem adnám a kis kukis fiamat. :D
2013. szept. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyanígy voltam, de kislánnyal. :)

Az első UHk egyikén fiút tippeltek, bele is éltem magam, tök simán áttértem arra, hogy mégis fiam lesz.

Aztán egy következő UHn mégis kislányt mondtak, de nem mertem magam beleélni, aztán az összes többin kislányt mondtak.

Most olyan boldog vagyok, hogy mégis kislányom lett, de hidd el, ha azt mondják neked, hogy kislányod lesz, hidd el, hogy ugyanolyan jó érzés lesz az is és lesz rá több hónapod, hogy beleéld magad, milyen jó dolgokat is fogtok ti együtt csinálni

:)

2013. szept. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
53%
Én is kislányt akartam és szerencsére az is lett! Másodikat is lánynak szerwtném! Nagyon nem szeretnék fiút! És a környezetemben is általában lányt akarnak a kismamák! Hajrá csajok!
2013. szept. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Nem nem baj,csak ne éld bele magad 1 idejig, amíg nem 100% a neme.
2013. szept. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanúgy jártam mint a 3-as válaszoló. Úgyhogy most a következő ultrahangon akármit is mondanak mindenre fel vagyok készülve :) 1-2 hét alatt totálisan átáll az ember agya az adott nemre. Én (bár alapból kislányt szerettem volna elsőre) annyira beleéltem magam a kisfiúba az első tipp után, hogy hirtelen nem is tudtam mit kezdjek a lány tippel (még szomorú is voltam annyira beleéltem magam az új helyzetbe). Szóval akármi is lesz, örülni fogsz neki :)!
2013. szept. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Én is kislányt szeretnék, de elhiszem, hogy senki nem cserélné el semmiért, ami "jut" neki. Szerintem ez normális. Ahogy szerentem az is normális emberi érzés, hogy az ember egy ideig kicsit csalódott. Nincs ebben semmi rossz, csak utána tényleg ugyanúgy kell szeretni, bármelyik is születik.
2013. szept. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Most még nem, csak akkor, hogy ha lányod születik és amiatt nem fogod úgy szeretni, mint ha fiad lenne, pedig így is úgy is a te gyereked...
2013. szept. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
26%
Én is minden képpen fiút akartam, el nem tudnám magam egy lánnyal képzelni és rettegtünk a 16 hetes uh-n, hogy mit fognak mondani, mert nagyon azt éreztem, hogy lány lesz és rettenetes volt, de hála istennek fiúnak látták és még most is az, de már 2,5 éves lassan.
2013. szept. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy csalódott leszel, csak most érzed így. Mi férjemmel lányt akartunk, kiválasztottuk a navat is. Anyukám azért megkérdezte, hogy fiú nevet választottunk-e mert hátha fiú lesz. Ő is, és nagymamám is végig mondogatták, hogy olyan fiús a hasm, mi csak nevettünk ezen. A 24. héten kiderült, hogy fiú lesz, és abban a pillanatban 10 cm-re kezdtünk el lebegni mindketten. Azóta is imádjuk a fiunkat. Addig el sem tudtam képzelni mit tennék, ha fiam lenne, most már úgy érzem, nem tudnék mit kezdeni egy lánnyal. Amilyen a sors, ha lesz második gyerek emiatt tuti lány lesz :-)
2013. szept. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!