Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerülne egy kocka...

Mennyibe kerülne egy kocka lada átalakitása?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értve hogy utcai használatra szeretném de néha parkolókban hülyéskedni is. Átalakításra gondolok itt difi váltó Üllés bukócső és sorolnám. mennyibe kerülne?
2010. júl. 23. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
sokba és pontosan mikre gondolsz?
2010. júl. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

500-ból motor tuninggal együtt megvan egy ilyen utcai dolog.

De egy rendes az 1 milliió+

2010. júl. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát a rally ladák simán 2 milla felett vannak utcára nem tom pontosan
2010. júl. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem 500-900ezer ft között van de akkor inkább vegyél egy tuningoltat a netten ugy olcsóbb szerintem
2010. júl. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha komoly szándékkal versenyezni szeretnél, akkor bármivel, csak ne ladával. Ha ökörködni,ütni-vágni akkor tökéletes. Bár a csővel nem hiszem, hogy közútra kiengednek, ebben nekem szerencsém volt mindig. Ha a versenyzést választod, akkor 210ezerért a használtautó.hu-n már van külföldi papíros (ami nem számít) 100Lovas 1.3-as Swift GTi. Épp a múltkor vittek el tőlem egy 1.5-ös Felicia GLX-et (nem tudom pontosan hogy hány lóerős, de nem egy ferrari), ami ilyen csúnya citromsárga színű volt. A srác azt mondta, hogy ő ebből versenyautót fog csinálni. Mondtam neki, hogy ezzel a 60LE-vel nem épp a legjobb választás, de nem ellenkezett. Utána pár hónappal a duenen látom a sárga felíciát, hogy versenyeztek vele. Azt hittem, hogy eldobom az agyam te :D


Üdv

2010. júl. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) hát versenyezni még nem csak ütni vágni szeretném meg gyakorolni és majd csinálni egy verseny autót rallynak de lehet az lesz hogy megtartom rászánunk több pénzt és megcsináljuk még nem tudom. Először a motorhoz akarok nyúlni. Kivesszük az egész motort szétszedjük lefúrjuk akkor speres váltót tennénk bele. Új fékeket hidraulikus fékeket és sorolnám. Csak nem tudtam mekkora összegre számítsak. Mert szerintem 600 körül összeget tudnék ráfordítani.
2010. júl. 24. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!