Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Írnátok véleményeket wolksvage...

Írnátok véleményeket wolksvagen golfról (4-es) 1.9 TDI vagy benzin?

Figyelt kérdés
Én leginkább dízelt szeretnék amiben nincs az a kettőstömegű genyó.
2020. febr. 17. 20:44
1 2
 1/15 D. Brasco ***** válasza:
82%

Az én véleménxem az,hogy:

-nem annyira bonyolult annak a márkának a neve,hogy ne tudd helyesen leírni

-nem tudom miert fosik mindig mindenki attól a kettőstömegű genyótól,tekintve ha beszarik akkor is egyszer kell kiadni rá egy "nagyobb" összeget,es utana vagy 200ezer km-en keresztül megint nincs vele gond

-eleve 4-es golfot sem vennék már,nem hogy dízelt belőle várhatóan a világ összes kilóméterével.....szorozva kettő.....zároljelben a négyzeten.....

-benzinesből a 2000-es 8szelepes 115lovas az aranyközépút,csak abból meg elvétve akad egy kettő......az ettöl kisebb benzinesek hulladékok (főleg az 1.4)nem mennek cserébe sokat fogyasztanak......2000folott meg ugyan mennek csak zabálnak,es azokbol is alig van vasarlasra erdemes peldany....

-nem tudom mire kell az auto,de szetneznek a konkurencia vasai között mert csak azert nem vennek ilyet,főleg dragabban mint a versenytársak mer' fóvé meg nígyesgóf......

2020. febr. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom leírni mert nő vagyok 😁 és rohadtul nem értek hozzá és bevallom sejtettem, hogy szarul írtam de leszarom.
2020. febr. 17. 21:12
 3/15 A kérdező kommentje:
Egy Peugeot 307 breakkel (1.4 benzin) nagyon megszívtuk 300 km után motorcserés lett aztán most az új motorban is meg kellett csináltatni a hengerfejet. 520.000 ft-ért vettük a kocsit és 300.000ft-ban a szerelés és most lett patika. De annyira megutáltam és kiábrándultam belőle, hogy elkezdtem nézegetni "tanuló" sofőrként meg ebben az árban gondolkodtam és ezt nagyon sokan ajánlották. Akinek ilyen van (1.9 Tdi) illetve elég sok szerelő, meg a hengerfejet aki csinálta.
2020. febr. 17. 21:16
 4/15 anonim ***** válasza:
67%

“ Nem tudom leírni mert nő vagyok 😁 és rohadtul nem értek hozzá és bevallom sejtettem, hogy szarul írtam de leszarom.”


Kic’cica, én is nő vagyok, de attól még írni tudok .... legalább ne lennél rá büszke, hogy hülye vagy.

2020. febr. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%

“ Egy Peugeot 307 breakkel (1.4 benzin) nagyon megszívtuk 300 km után motorcserés lett “

300 km után a kereskedőhöz kellett volna visszavinni

(Mondjuk, meg se kellett volna venni, de az más kérdés...)



“aztán most az új motorban is meg kellett csináltatni a hengerfejet. 520.000 ft-ért vettük a kocsit és 300.000ft-ban a szerelés és most lett patika. D”

Másik fos agyonhasznt motortól mit vártál?

2020. febr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Azért vagyok hülye te böszmedék paraszt mert nem foglalkoztam azzal, hogy hogyan kell helyesen leírni? Ha hülye lennék nem tudnék szerintem leírni 2 egybbefüggő mondatot se értelmesen se helyesen. Na takarodj innen te senkiházi okoskodó gyökér. Irogasd máshova a hülyeségeidet. Betámadod az embert mert nem írt le egy autómárkát helyesen? Szerinted ez így rendben van?
2020. febr. 17. 21:40
 7/15 anonim ***** válasza:
34%
Igen ez így rendben van.
2020. febr. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Oké. Akkor veregesd hátba magad aztán kötekedj mással. Semmi bántót nem írtam ki a kérdésben szerintem és mivel pont elcseszte a párom az autó vásárlást a Peugeottal én nem fogok így járni és veszek olyat amit szeretek is és nem kell rá költeni olyan sokat.
2020. febr. 17. 21:45
 9/15 A kérdező kommentje:
A lényeg, hogy te igen. De nem megyek szellemi párbajba fegyvertelen emberrel husom... 😆
2020. febr. 17. 21:46
 10/15 anonim ***** válasza:
65%
Itt csak egy fegyvertelen van, az is te vagy.
2020. febr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!