Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóvásárlás előtt állok....

Autóvásárlás előtt állok. Véleményeket kérnék tőletek VW VOLVO OPEL?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


-városi használatra, munkába, sokat használnám rövid utakra ezért mindenképen benzinesben gondolkodok. alacsony fenntartással.

-évi 1-2 nyaralás , hosszabb út miatt nem érdemes dizelt.

-1.500.000 a keret kb

-amikre gondoltam vw golf V 1.6 (2005-2008), volvo s40 1.8 (2005-8)

opel astra H 1.6 (2005-2008-9) vw jetta (2005-2008)


tapasztalokat kérnék, ha nektek ilyen tipus van mit gondoltok róla. szeretitek utáljátok javítás szervíz motorral kapcsolatban, mire figyeljek ha megnézem az autót, tipushibák amiket észrevettetek, jöhet minden.

(persze forumokon utána olvastam de nem nem lettem biztosabb, sőt )


előre is köszi srácok a válaszokat! 26/F



2017. febr. 4. 12:23
 1/8 Tomcatters ***** válasza:
66%
Hat en valami japan szivot vennek :) Nekem van egy 2005 Honda Accord 2.0 es egy corolla e11 2001 1,4 vvt-i :D Kb fogyasztasra egyforma mind a ketto :D szervizbe csak a kotelezon voltak :D kopo alkatreszeken kivul nem igenyeltek mast Ezeket tudom ajanlani :) Az altalad irtak kozul a golf V vennem
2017. febr. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
A felsoroltak közül én is a golf 5-öt venném. Ha rendben tartod nem lesz vele semmi probléma. Észrevételem szerint a vw cégcsoportba tartozó autókhoz nem is drágák az alkatrészek (vw, adui, seat, skoda,..).
2017. febr. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
H Astra. Csak semmit nem tudsz pakolni bele. Egy telefont nem tudsz eltenni sehova. Amúgy: Bravo, nem is kérdés.
2017. febr. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
B+ Egy r...i Hondás aki VW-t ajánl ezt lekell fenykepezni
2017. febr. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Astra H, de inkább a 2007 utáni 16-os (Z16XER) motorral. Az előd twinportos Z16XEP-et inkább hanyagolnám. Gyengébb és több a hibalehetősége is.


A mobilomat a következő helyre szoktam tenni: a váltó előtti szivargyújtót takaró ajtót felnyitva van egy mélyedés, amibe pont bele tudom rakni. Nem mozog, nem csúszkál és még pont jó szögben is van ha lepillantok pont látom a kijelzőjét. De ha nem kell, hogy kéznél legyen, ott az ajtózseb, a kartámaszt felnyitva is van egy rekesz, a kartámasz alatt a váltókar mögött is van egy tároló, igaz ezt elég körülményes elérni. Vagy végső soron ott a kesztyűtartó. 5 éve használok ilyen autót, sose volt ebből még gondom... Céges autókból használtam már Opelon kívül Fordot, Citronet, ezekből több fajtát, most épp egy Mitsubishit. Egyikben sem érzem úgy, hogy nagyságrendekkel több hely lenne.

2017. febr. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha lehet, akkor elsősorban Volvo (bármelyik német prémium helyett azonnali hatállyal), utána VW, azután Opel. Te döntsd el, hogy melyikre van keret és melyikből milyen állapotút találsz a pénzedért.
2017. febr. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Astra H, csak ne a fapados verziot, kenyelmetlen ulesek, nem lehet sehova pakolni benne, mp3-as fejegyseg legyen benne, azon van gyari aux kimenet. 15000 km-kent legyen olaj+szuro csere, jo minosegure.
2017. febr. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A Volvókat nem szeretem, szerintem unalmas autók. Mint egy ezerszer hallott sláger. Szép, meg jó, de kívülről ismered minden hangját, és semmi újat nem tud nyújtani.

A VW-k indokolatlanul túlárazottak.

De egy Astra, vagy ha nem vagy nagytermetű, egy újabb Meriva nagyon jó választás lenne városi használatra.

Ezeken kívül szétnéznék a Focusok, Corollák, Civicek, Alteák között is.

2017. febr. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!