Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a jobb laprugó vagy...

Melyik a jobb laprugó vagy légrugó? Melyik közútra melyik terepre?

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 19:28
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
De a tengely ide oda mozog mert csak a gumi tartja.
2010. júl. 30. 09:22
 12/20 anonim ***** válasza:
Mit tart ki?
2010. júl. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Ahogy van a légrugó ott csag a gumi tartja óssze az alvázat meg a tengelyt és a terepen az kicsit kileng oldalra.
2010. júl. 30. 21:27
 14/20 anonim ***** válasza:
Oldalra nem leng ki mert hosszlengőkarok tartják.Én a több szabadságot úgy gondoltam,hogy a kerekek a talajon maradnak de az egyik kerék távolsága az alvázhoz nagyobb mint a másiké.Ha például csak az egyik kerékkel egy buckára állsz.
2010. júl. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Csak azért mondtam mert megkérdeztem pár billencsest azt mmondják terepre jobb a laprugó.Légrugó előnye mikor besüllyed a tandempót nem borul föl.
2010. júl. 31. 08:00
 16/20 A kérdező kommentje:
De ez alaprugósnál is így van fa üresen áll akkor ferde a kocsi ha meg meg van rakva akkor a tegely áll ferdén mert a súlytól nem a kocsi dől oldalra hanem a tengely jön föllyebb.
2010. júl. 31. 08:02
 17/20 anonim ***** válasza:
A légrugót lehet szintezni!Automatikusan és manuálisan.Nálunk hordja a cukorrépát ősszel a legújabb Scania, MAN TGX, meg öregebb MAN.Sosem volt baj mert légrugós!De ha kételkedsz, szívesen adok elérhetőséget és meggyőződhetsz saját szemeddel erről.De ez nem katonai, nem egy oldalra dőlős hanem földes út...
2010. júl. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
A tgx légrugós de a tgs az nem.De én a 4 tengely billencsre értettem mert az csak laprugós.
2010. júl. 31. 13:00
 19/20 A kérdező kommentje:
Még annyit.A légrugót nem lehet úgy terhelni mint a laprugót.mert felrobban.
2010. júl. 31. 13:07
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
mi a fsznak teszed fel a kérdést ha ilyen qrva okos vagy? Nem mellesleg idióta... olyan rugó van egy gépben, amilyet kértek bele a rendelésnél... kamionokhoz azért van légrugó, mert laprugóval nem lehetne megoldani a pótkocsi csereberét, hacsak nem akarsz fél óráig kurblizni egy talpat, és rámpára tolatásnál a rámpák eltérő magasságokban vannak, amit neked kell emeléssel vagy süllyesztéssel belőni, laprugónál meglennél lőve... na ennyit hülyegyerek, nem tépem tovább a számat...
2018. okt. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!