Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mire kell vigyázni nagymotor...

Mire kell vigyázni nagymotor vezetésnél?

Figyelt kérdés
Vettem egy Dnepr K750-es motorkerékpárt. Soha életemben nem vezettem még motort. Jogosítványom sincsen hozzá (csak személyautóhoz van) viszont, nem is szándékozom használni közúton. Oldalkocsi nélkül vezetem. Az elindulás már megy vele, még csak szép lassan haladok, terepen úgysem tudok vele száguldozni. Tudnátok tanácsokat adni? Mire kell vigyáznom, figyelnem stb? Elsősorban tapasztaltabb motorosokhoz szólna a kérdésem. Előre is köszönöm a válaszokat!

2020. febr. 17. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Fizess be egy vezetestechnikai treningre.
2020. febr. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Arra, hogy a Te sulypontod mindig magasabban legyen mint a motor súlypontja....
2020. febr. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ennek mi értelme van?

Terepezésre nem jó, közútra meg nem mehetsz ki, akkor úgyis nagyon hamar meg fogod unni.

2020. febr. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hat ennek sok ertelmet nem latom.

Kozutra nem tudsz kimenni vele, terepre meg ez nagyon nem való.

2020. febr. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Jogosítvány és gyakorlat nélkül(és gondolom forgalmi sincs) csupán egy dologra vigyázz:

ne akkor és ne ott közlekedj, ahol én.

2020. febr. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!