Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ebből a hármasból melyiket...

Ebből a hármasból melyiket vennétek?

Figyelt kérdés

Renault Megane 2010

Kia Ceed 2010

Hyundai I30 2010

Mindegyik 1.6 szívó benzin.

Jelenleg is elégedett Renault tulaj vagyok ezért szerepel a listán, viszont a két koreairól annyi jót olvastam, hogy felkerültek a listára.

Ami fő szempont az a költséghatékony utazás (minél alacsonyabb alkatrész ár, fogyasztás) valamint a minél csendesebb autó és kényelemre hangolt ülések illetve futómű.



2020. febr. 18. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Ceed, bár az I30 sokban nem különbözik egyébként.
2020. febr. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Én is jókat hallok ezekről, már a rokonságban majdnem mindenki lecserélte a német autót koreaira meg franciára.

Befürdött mindenki a bmw, opel meg a vw-nel is.

2020. febr. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amelyik jobb állapotban van és/vagy olcsóbb
2020. febr. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ceed vagy I30, amelyik neked jobban tetszik és kényelmesebb.
2020. febr. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30%
Rönó
2020. febr. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
2011es kombi Ceedem van,de csak az 1,4 es,megbizhato auto,alkatresz ar eleg jo viszonylag olcso hozza minden,bar sok mindent nem kellett vennem meg,kopo alkatreszeket csak,de fogyasztasban azert gazdasagosnak nem mondanam ezt az autot.7,2-7,5 ala sehogy se megy akarmilyen stilusba autozok vele....
2020. febr. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!