Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift, Mazda 323,...

Suzuki Swift, Mazda 323, Nissan Almera hármasból melyiket vennétek?

Figyelt kérdés
Mindhárom 1998-2000 körüli évjárat, főleg városon belülre kellene, de néha vidékre is.
2016. júl. 26. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
A Suzuki Swiftet vagy a Nissant.
2016. júl. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Ha fontos a fogyazstás, akkor Swift, minden másban fényévekkel jobb autó a másik 2. A rozsda a legnagyobb ellensége ezeknek, arra figyelj!
2016. júl. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

Ha az 1994-1998as 323F BA-ra gondolsz,akkor az tökéletes választás.

A kis 1.5-s motor is dinamikusan viszi,sportos jellegű,és kinézetben valamint biztonságban is megelőzi némileg a korát.Ha meg erő is kell,akkor akad 1.8 és 2.0 V6 is.

Viszont kb 2x akkora mint egy Swift,tehát városban ennyi kompromisszumot meg kell kötni.

2016. júl. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%

Csakis Swift.

Az enyém 4 éve van meg, lassan 1 éve ingázok vele (napi 2x30 km). Imádom. Csak tankolom, és megy. Na jó. Pittyputty hiba előfordul. Azaz nem hiba, hanem elhasználódás. De fillérekbe kerül hozzá minden.

Ennél olcsóbb fenntartású autó szerintem nem létezik.

2016. júl. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 BiTOPro97 ***** válasza:

Mazda 323, vagy nem Almera, hanem inkább Primera. És leginkább az utóbbi. A Primera-val a sok hamis előítélet miatt igen jól lehet járni, és Almera akkár kedvezőben kijönni. Sőt ez vétel árral nem is kis esélyes. Megbízhatóbb a Primera (jobb főleg benzines motorok), és teljesen elkalkulálják az emberek a költségeket előre ennél a típusnál.

Bár engem a 323-ba behajtogatni kellene, így a magasságom miatt a Nissan.

2016. júl. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20%

Egyiket sem. Vennék egy G, vagy F astrát. Ugyanolyan megbízható, és ráadásként nem gyűr be mint ez a 3.



Most pedig jöhet a 0%os értékelés, mert ha valaki valami mást mond azt már általában le is szólják és le is pontozzák.

2016. aug. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Astra is teljesen jó választás,én csak azért támogattam a 323-t,mert a kérdező japán típusokat írt.
2016. aug. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
20%
persze ezek is jó márkák, csak annyira nem vettem észre bennük azt a biztonságérzetet, mint egy német astraban pl. Suzukiban sokszor halálfélelmem volt.
2016. aug. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!