Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mondanátok pár megbízható...

Mondanátok pár megbízható autótípust, amik használtan is jók?

Figyelt kérdés
Egyedülálló nő vagyok, tervezek venni egy autót, kb 7-800 ezer forintom lesz rá. Természetesen nem értek hozzájuk.:) Annyi igényem van, hogy normál méretű autó legyen, ne az a kimondozttan csajos, és ne kelljen állandóan a szerelőhöz vinnem, vagy az út szélén stoppolnom, mert leállt. Átiratom, lesz egy olajcsere, de utána napi szinten használni szeretném. Mindenkinek köszönöm!

2020. febr. 18. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Fiat Punto, Toyota Corolla (E110), Ford Fiesta, Opel Corsa
2020. febr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az árkategóriában, ugye te sem gondoltad komolyan, hogy egy olajcsere és sose kell szervizbe vinni???? Meg még nagy is legyen???


Swift, Ignis, Polo —-ezekkel lesz a legkevesebb gondod, ha átnézeted az autót vásárlás ELŐTT szerelővel

2020. febr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

az a baj, hogy a használtató mindig zsákbamacska lesz.

nézhet ki jól első ránézésre és megállhat egy hét múlva.


erre számítani kell sajnos.


Városba valami benzinest nézz.

Országutazni Dieselt.


Van ismerősöm, akinek több éve megbízható az alfája, aminek köztudottan rossz híre van.

Tudok VW-t is, ami megbizható, de olyat is, ami nem, szóval ez sokmindentől függ.

Előítélet, stb.


Olajcsere mellett mindenképp szánj rá egy vezérléscserét is.

2020. febr. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 MikeS13 ***** válasza:
80%

Amiből nagyon sokat van, ahhoz sok helyen értenek és olcsó az alkatrész. Pl. Opel Corsa, Nissan Micra, Peugeot 206 stb. Mindenképpen rövid autót vegyél, és nem azért mert csajos, hanem mert könnyebben parkolsz vele a városban.

Nekem a példa kedvéért egy 2001-ben gyártott Peugeot 206-osom van, most ér kb 3-400 ezret, van benne 135 ezer km, eddig csak az indexkapcsolót kellett kicserélni. Jövőre lesz 20 éves :D

2020. febr. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Toyota Corolla. Nekem 2003-as van, a szokásos cseréken kívül szinte alig kellett rákölteni, ha egy olyan kocsi kell, ami mindig egyből indul, keveset kell vele foglalkozni, és sose hagy cserben, akkor ezt ajánlom. A hátránya, hogy drágák az alkatrészek hozzá, meg 800 ezer-1 millió körül van az átlagára a jó példányoknak.
2020. febr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 MikeS13 ***** válasza:
65%
Előző vagyok... Három évesen vettem 45 ezer kilométerrel, hölgy soförtől.
2020. febr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
# 6, hölgy sofőr, garázsban tartott, nem dohányzó autó volt. Bocs, ez a nepperek standard szövege, amit nem tudtam kihagyni.:-))
2020. febr. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mintha az akkora pozitívum lenne az esetek 90%ban, hogy hölgy tulajdonos. Jó vicc.
2020. febr. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!