Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vw golf 1.9 pdtdi atd 74kw...

Vw golf 1.9 pdtdi atd 74kw tapasztalat/vélemények?

Figyelt kérdés

Rengeteg fórumot végig lapoztam már vélemények, tapasztalatok és hibák után. Nem jutottam sokra. Mindenütt ugyan azt írják,kopogó és kopó műanyag,küszöb csomagtartó rozsda,izzók könnyen kiégnek pár apróság..stb

Engem inkább az érdekel,hogy milyen motorilag mennyire tartós és mi a gyengélye. Milyen problémák várhatóak. Kinek mi a tapasztalata ezzel a motorkódal és véleménye.



2020. febr. 18. 23:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kell túl bonyolítani. Szokásos PD. Ha cseréltek benne olajat akkor nagyon megbízható. Kopóalkatrészek tudnak benne meghibásodni (wáó) turbó, kettős tömegű és a közhihedelemmel ellentétben alapjáraton nem problémásak azok a hírhedt pd elemek, csak drágák. Általában olyan autóba szarik be amivel kannáztak (vagy a siemens elemes 2.0 PD-k ben, de ez más téma.) Ugyan úgy, mint minden autónál itt is a legnagyobb ellenség a tulaj.
2020. febr. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Függ,hogy elözö tulaj mennyi kilométer tet bele,menyire hajtota szét,mennyire tartotta karban.szerelő mennyire jo
2021. nov. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!