Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf IV 1.6 benzin avagy Opel...

Golf IV 1.6 benzin avagy Opel Astra G 1.6 szintén benzin? Akinek ilyen autója van, írjon róla pár szót. Bármilyen tapasztalat érdekel!

Figyelt kérdés
2016. jan. 21. 06:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Opel G straról tudok bővebben írni, nekünk 1,4-es motorral van. Olcsó fenntartás, 300 ezer km alatt szinte semmi nem romlott el, minden beszerezhető bontóból. A hátránya az a kocsinak miután mindenkiúgy gondolja, hogy ez az autó mindent kibír ezért nem igazán szervizelik úgy ahogy kellene, persze van ellenkező példa, de ezért sok a lepukkant példány is. Találkoztam olyannal aki 50 ezer km-es olaj cseréket csinált. Tipus dolog hogy a duda kiszakad a kormányon, te olcsó dolog, lámpák megsárgulnak, egy új lámpa 10 ezer ft, tehát nem horror árak vannak. Pl egy hűtő 30 ezer forintból beszerezhető. Spk gond nincs vele ha egy megkíyméltet vesz az ember.Golfról sok véleményt nem tudok mondani, a régiek állítólag jók és tetszenek is nekem. Azt nem tudom mennyivel drágább mint egy opel g astra, azért a VW-nél megfizeted a márkát is. MEg arra számits ,ha azt nézed évi 20 ezer km-el számolsz, hogy annyit mentek egy autóval, akkor 200 km alatt nem fogsz találni. Ott pedig költeni kell a kocsira már.
2016. jan. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 TheCruve ***** válasza:

Van Golf-ba is 200km alatt!

Az astrába 30ezer a hűtő? :O

Én a golfomba 16-ért vettem 4 éve... Probléma mentes..

Nekem csak 1 negatívum szól a golf ellen hogy a kartergázcsöve és a kartegázszűrő télen könnyen elfagy.

Azt mondják ez típushiba. Bár az enyém 1.4 16V, 1.6-nál nem tudom fennáll-e ez a probléma...

2016. jan. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!