Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bőrfestés elött ápolni kell a...

Bőrfestés elött ápolni kell a bőrt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Festeném az autón az ülés ülőrészét és néztem a Lederzentrumnál ilyen festés elötti bőrtisztító benzint.

Ott azt írják hogy bőrtisztító benzinnel való tisztitás után ápolni kell a bőrt.De ha én festés elött leápolom bőrápolóval akkor rosszabbul fog tapadni rajta a festék nem?



2020. febr. 19. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolom nem csak a színe miatt akarod tfesteni, hanem mert rondán repedezett.

Ez nem így megy, hogy megtisztítod aztán lefested. A megrepedezett bőrről le fog pattogni az új festék.


Itt egy videó

https://www.youtube.com/watch?v=c31NZGJ6A50

, de ha rákesel arra hogy "bőr festése", biztos talász még többet.

2020. febr. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hello!Repedezés nincsen rajta hála istennek, nem olyan régi autó.Csak vajszinű a bőrkárpit és a ki be szállásoktól látszik hogy az ülés széle megkopott a farmertól.
2020. febr. 19. 11:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben majd a festés UTÁN kell ápolni. Tehát a benzinnel zsírtalanítod, aztán befested, és majd pár nap múlva ápolhatod. A bőrápoló szerek zsírosak, ezért festés előtt tilos használni.

Üdv: egy bőrdíszműves

2020. febr. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Sokat segítettetek, így már biztos vagyok akkor benne :)
2020. febr. 19. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!