Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lakkhibás (fekete) kocsira...

Lakkhibás (fekete) kocsira fényes fekete fólia is van?

Figyelt kérdés

Tetőre láttam, mint üvegtetőt imitálónak hirdetve, de nekem a motorháztető is problémás, arra is rá lehet rakni szépen?

Otthon ezeket meg lehet csinálni szépen,(olcsó öreg autó) és én be tudok szerezni viszonylag időtálló fóliát?


Árak jöhetnek körképre rálátás végett, bármilyen módon fóliázott kocsiról, elemekről.


Köszönöm



#fóliázás #lakkgiba
2020. febr. 22. 10:27
 1/2 A kérdező kommentje:
+házilag való felrakáshoz minden jótanácsot szívesen fogadok
2020. febr. 22. 10:32
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Magadnak is le tudod fóliázni, és az sem lehetetlen, hogy jól fog sikerülni, feltéve ha a legjobb minőségű anyagot ragasztód fel. Azzal nem tudsz hibázni. Illetve tudsz, ha kisebbre vágod, de valamelyest nyújtható az anyag. Szakműhelyünkben mutatunk fóliàkat, amelyekből tudsz választani. Majd mondunk 1-2 jó tanácsot is és ha kell, akkor van szerszám is.


Thomy

2020. febr. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!