Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül egy robogó...

Mennyibe kerül egy robogó fenntartása?

Figyelt kérdés

Illetve egy Malaguti F12-nek milyen bajai lehetnek?

130k-ért megérné?



2020. febr. 22. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
32178 ft a fenntartása.
2020. febr. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Az ár az állapotától függően változik és hogy megéri vagy sem az rajtad áll, hogy mennyit vagy hajlandó fizetni érte. Nézz szét a neten mit mennyiért hirdetnek. A fenntartása pedig tankolni kell meg biztosítást fizetni. Az 1 éves biztositás ára 3-5ezer forint van
2020. febr. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem draga a fenntartasa csak olyat vegyel ami jo allapotban van mert pl ha kopott az abroncs az rogton 15.000 forint egy darab es igy lesz a 130 ezer forintos robogobol 145 ezer.

Biztositas durvan 5 ezer egy evre es csak tankoni kell.


Nehany evig volt egy Malaguti F12esem. Szerettem vele menni mert a buszjegy oda vissza 500ft volt, robogoval fele ennyibol megtettem azt az utat.

2020. febr. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Robogóból és motorból is biztos, hogy csak japánt vennék. Honda, vagy Suzuki. Fenntartani egy robogót még egy tinédzser is fel tud.
2020. febr. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 nyakika válasza:
63%
megvenni )?öreg moci :(úgy is fog viselkedni -rengeteg kisseb kopás,hibák jav.pl:gyújtás,gumik,legcsill,vill.porlsztkp.görgök,blabla,.,.a csajoddal se foglalkozzol ennyit hi.
2020. febr. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miaz a "k"..,milyen pénznem?
2020. febr. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
"k" (kilo) azaz valaminek az ezerszerese.
2020. febr. 27. 19:34
 8/9 anonim ***** válasza:

Jááj hát mink robogósok mán csak így beszéjjünk mint a nagyfijuk. 130K.



Siralmas. :(

2020. febr. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
F12 jó gép, azt neked kell eldönteni hogy az állapota megér-e 130ezret, plusz kiadásra mindig számolj. Én az áron felül látatlanba 50ezret számolnék a rendberakására, ebbe elég sok javítás belefér, de ha jó állapotú akkor nem kell rá ennyit költeni. Szerintem vehető.
2020. febr. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!