Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány éves kortól lehet ma b...

Hány éves kortól lehet ma b típusú jogsija az embernek? Miskolcon melyik a legjobb autóiskola, ahol nem húzzàk meg az embert a pótdíjért!

Figyelt kérdés

2020. febr. 23. 21:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%

A google gondolom ismeretlen nálatok...


17 év


egyikben sem húznak meg ha tudsz vezetni

2020. febr. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%

Miskolciként elmondhatom hogy szerencse kérdése hogy elsőre, vagy másodikra átmegy-e a tanuló, amikor én vizsgáztam 4. alkalommal voltak ismerős arcok, és érdekes hogy többsége mind magyar volt, mert köztudott hogy mi lenyeljük ha valami nem úgy alakul, ez a valóság.


Mondhatnám hogy váltogasd az iskolákat, de mire eljutsz odáig hogy egy olyan oktatót fogj ki, aki lelkiismeretes és azon van hogy minél hamarabb letudjátok a közös munkát, a keresgélés sokba fog kerülni.

Ha nem sokadik vizsgád lenne, akkor annyi pótórát vetet hogy nagyjából Ő jön ki jobban, ez alól nincs kibúvó.

2020. febr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%

Miért, Miskolcon milyen legyen a többség? Tanzániai?


Persze, hogy ismerős volt a legtöbb ugyanis együtt buktatok. Az más kérdés, hogy közben többszáz ember átment. Másokat hiábáztatni a saját bénaságod miatt szerintem elég gyökér szokás.

2020. febr. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én a Belvárosi Autósiskolában tanultam, tudom őket ajánlani.
2020. febr. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%

Kedves kérdező, a 2-es valoszolohoz hasonló megkeseredett emberekre egyetlen percig se hallgass. Ezen az oldalon élik ki a valódi életben tapasztalt sikertelenségüket és az abból fakadó frusztraciojukat.


Nagyobb, nevesebb iskolák közül sehol sem fognak lehuzni, sem a tanfolyamok áraival, sem rengeteg kötelező potoraval, sem direkt buktatassal. Vizsgabiztosok terén egyáltalán nincs miért aggódnod, Miskolcon évekkel ezelőtt utazott kitakaritottak minden korrupt vb-t, úgyhogy ez a probléma regesreg megszűnt.


Én az Uniban voltam két évvel ezelőtt, tudom ajánlani őket.

2020. febr. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem az autós iskola húz meg, hanem a vizsgabiztos és nem részesül belőle!
2020. febr. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
... Nekem az oktatóm konkrétan megmondta, hogy mennyit tegyek a borítékba ...
2020. febr. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenkinek a választ! 🙂 aki pedig itt éli ki, a primitív megnyilvánulásával a múltban ért sérelmeit, annak JOBBULÁST kívánok! ❤️
2020. febr. 29. 14:54
 9/12 veterán vas ***** válasza:
Fölösleges arcozni, a neked nem tetsző válaszokat, valószínű a te provokatív kérdésed váltotta ki.
2020. febr. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy a kérdésem miért lenne primitív! De látom neked is van életed! 👌❤️
2020. márc. 4. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!