Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szolnokon melyik a legjobb...

Szolnokon melyik a legjobb autóiskola? Ti hol szereztétek meg a jogsitokat? Mik a vélemények egyes iskolákról?

Figyelt kérdés
Szeretnék idén még jogsit szerezni, de annyi autóiskola van Szolnokon is, hogy nem tudom melyiket válasszam. Valami olyat keresek, ahol a vizsgabiztos meg az oktató se szívatós, meg lehetőleg pénztárcabarát. De ha nincs olcsón jó iskola akkor mondjuk nem akadály a pénz, de ha van legyen inkább olcsó! :)

2013. júl. 22. 21:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Én az indexnél voltam. Nem volt velük bajom.

Az árakról annyit hogy az autós iskola téren verseny van az autósiskolák között tehát kb egyforma árúak.

De interneten meg kell nézni az akciókat

Persze kérdés az hogy milyen jogsit akarsz? (B kat?)

Szerintem elég kevés ember van aki az összes iskolát össze tudja hasonlítani, nameg az iskoláknak is a fő szempontja hogy levizsgáz


Egy valami megütötte a szemem!

"Valami olyat keresek, ahol a vizsgabiztos...se szivatós"


Vizsgabiztost mindig kirendelnek tudtommal az nkh-tól

2013. júl. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én a sprintnél vagyok az oktatóm jófej, holnap lesz a forgalmim, parázok is egy kicsit.
2013. júl. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
És ha nem buksz meg 123-ból megvan
2013. júl. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link] (az ati honlapja elég GAGYI)


De a legjobb személyesen bemenni

2013. júl. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Igen B-kategóriára gondoltam. Köszi az eddigi válaszokat.
2013. júl. 23. 08:42
 6/19 anonim ***** válasza:
én is indexnél voltam
2013. júl. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
oktatótok kik voltak?
2013. júl. 23. 13:26
 8/19 A kérdező kommentje:
még várom a válaszokat :) több ember véleményéből könnyebben dönt az ember :)
2013. júl. 23. 18:29
 9/19 anonim ***** válasza:
Index-ről nekem nincs nagyon jó véleményem. Szerintem elég rossz a kreszre való felkészítésük. Bár én egy másik városba jártam. De 20 főből 5 nek sikerült tán megcsinálni.
2013. aug. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:

Én a Startnál vagyok. Az elméleti felkészítés nagyon jó, nem unalmas, és érthető! Az oktatóm és az iskolavezető is nagyon rendes, segítőkész. Amikor én jelentkeztem, akkor árban ez volt a legjobb (minden téren elégedett vagyok vele).

Érdemes olyan iskolát választanod, ahol autóból is találtál olyat, amilyennel szívesen tanulnál vezetni. Az elméleti-, a forgalmi-, és az eü vizsga árai állandóak (4600Ft, 11000Ft, 6500Ft), mivel ezt nem az iskola határozza meg. Jelenleg a Favoritnál 10000,-Ft az elmélet és 2800,-Ft/óra a vezetés (29 óra kell a vizsgához, a 30. órán van a vizsga, tehát 30 órával számolj). Az Indexet én drágának tartom, most 30000Ft-ért tart elméleti órákat, és 3200,-Ft egy óra. A Szekér áll a legközelebb árban most a Starthoz, mert a SzekérSulinál 5000Ft az elmélet és 2600Ft egy levezetett óra.

Vizsgabiztost (a 30. órán -tehát a vizsgán-) pedig nem az iskola választ, hanem a szolnoki Közlekedési Felügyelet osztja be a vizsgáztatókat, tehát az teljesen ad hoc, aki éppen ráér.


Én a Startot csak ajánlani tudom, úgy voltak az óráim, hogy egy alkalom mindig 2 óra volt, de voltak napok, amikor 2x2 órát vezettem.


Írj a választásodról! :)

2013. aug. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!