Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hybrid autóknak ki lehet...

Hybrid autóknak ki lehet pörgetni a kerekeit valahogy?

Figyelt kérdés

2020. febr. 23. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, elég padlógáz, aztán már csikorog is. Én Rav4-el indultam el párszor dinamikusabban, egyszer a kipörgésgátló a villogott, meg éreztem, hogy csúszik. Ilyenkor egyből beindítja a benzinmotort, a CVT váltó meg a legideálisabb fordulaton tartja, aztán elszabadul a 197 ló:D Ha nem álló helyzetből indulok, hanem lassan megyek, akkor nem pörög ki a kerék, csak beleszorít az ülésbe a kocsi.
2020. febr. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nekem egy Auris hybridem van 136loval.

Meg nem sikerult, power modban sem.

Keves lenne benne az erő!?

2020. febr. 23. 22:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, bármilyen autóval lehet ilyen csinálni, csak automatával nehezebb. Nekem úgy sikerült, hogy gyorsan át akartam érni a kereszteződésen, aztán úgy tapostam a gáz, mint a féket, amikor satuzok. De lehet más is közrejátszott, nem tudom.
2020. febr. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem mindegyikkel lehet. Leginkább azzal, ahol manuálisan ki tudod kapcsolni az ESP-t, és hasonló menetbiztonsági elektronikát. Nekem 445 LE-s autóm van, és bekapcsolt menetbiztonsági elektronika mellett, sosem pörgött ki a kerék, akkor sem, ha a lábam már a blokkban volt, úgy nyomtam a gázt. Igaz, hóban sikerült kipörgetni, de meg is fogta az elektronika.
2020. febr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ahogy az előző írja, ez ESP függő. Ha nincs vagy ki lehet kapcsolni akkor lehet pörgetni a kereket. Ha van ESP akkor is megcsúszhat a kerek de az ESP azonnal elkezdi fogni szóval “rendesen” nem lehet.

Nem hybrid függő.

2020. febr. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Esp kapcsoló nincs.

Hybrid, szóval automata.

Köazönöm a válaszokat.

2020. febr. 26. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!