Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Passat b5 1.9 tdi (AFN motorkò...

Passat b5 1.9 tdi (AFN motorkòd) alsò vìzcső mièrt hideg?

Figyelt kérdés
Termosztàt cserèlve Valeo ròl Meyle re cserèlve 87 fokon kène nyitnia vìzhőfok mèrő 90 re beàll le is lègtelenìtette magàt viz cső màr nem beton kemèny ... lehetsèges hogy a hideg miatt nem nyit ki teljesen a termosztàt ?

#TDI #Passat #B5 #AFN #termosztàt
2020. febr. 23. 23:55
 1/7 A kérdező kommentje:
Alsò vastag csőről van szó ami termosztàttòl jön le a hűtőre :)
2020. febr. 23. 23:59
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért mert zárt állású ,de kifogástalan termosztátnál,hűtőnél nem tud a hűtőben cirkulálni a víz.Ha nem éri el a vízhőfok a termoszt.nyitási hőmérsékletét,addig nem is fog lent melegedni még kifogástalan rendszer esetén sem.
2020. febr. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Így van ahogy az 1. irjaa.

Nem kell azt tapogatni mint tót a pi.át.

2020. febr. 24. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) az norlmàlis dolog ha egyfolytàban megy a hűtőventilàtor ? Szerintem csak akkor kellene,hogy menjen amikor màr a motor főznè magàt vagyis ettől vèdenè ha jòl tudom ... :)
2020. febr. 25. 05:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Meg kellene nézni a hőgombát a hűtőn,mert a jó hőgomba nem kapcsolja a hőtőventit,ha hideg a hűtő csöve lent.
2020. febr. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsò le hùztam a stekkert ugy is megy a viszkòs venti de kèzzel le birom blokkolni unixba azt mondàk ha kèzzel le birom blokkolni akkor jò
2020. febr. 26. 16:49
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehùztam a stekkert ertsd a hőgombàròl....
2020. febr. 26. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!