Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 96os évjáratu swiftem van....

Pista56 kérdése:

96os évjáratu swiftem van. Motorkod G10A. Néha nem indul el. Mindegy, hogy hideg vagy meleg a motor. Sebességbe téve, öninditózva megy 2-3 métert és azonnal indul. Tud erre valaki magyarázatot?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 08:11
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Azért, mert Suzuki
2010. aug. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyenem van. Nagyon szeretem ezt a kocsit, mert soha semmi baja nem volt még, ezen az egy kellemetlenségen kívül. Nekem is csinál olyat, hogy egyszercsak nem indul. Akár meleg, akár hideg a motor. Az enyémben a gyújtásosztó fedél okozza a problémát. A 4db alu pöcökön, ami benne van, fehéres szinű koksz rakódik le, amitől nem továbbítja a szikrát. Ilyenkor leszedem, kis csavarhúzóval lepattintom a lerakódásokat, kicsit megtisztítom, és vissza. Ezt sajnos havonta egyszer meg kell csinálnom. De örülök neki, hogy 14 éves autónak ennyi az össz baja, havi 1,5 perc törődést, szerelést igényel. Egy 8-as dugókulcs, meg egy kis csavarhúzó...
2010. aug. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Réti bubuzér ***** válasza:

"Sebességbe téve, öninditózva megy 2-3 métert és azonnal indul."


Ezt még csináld sokat, hátha az önindító is besz@rik.

2010. aug. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A gyujtáselosztó ki van pucolva, a hiba mégis fennáll.

De mi köze lehet az egészhez az önindítózásnak?

Van még valakinek ötlete???

2010. aug. 29. 21:05
 5/6 anonim ***** válasza:

'93 decemberi,220ezer km-rel.A rezgéstől indul el,érintkezéshiba !!!

Ha szemben állsz vele középen a mmotortérben van egy drót,ami a jeladó mellől jön ki,és egy csatlakozóval,ami fekete,és akkora mint egy pendrive 1/4 része--oda a szélvédő alatti lemezhez csatlakozik.A fekete/kb 3cm hosszú,1 cm széles,0,5 cm vastag műanyag egy csúszósarut rejt.Nekem ott szokott érintkezéshiba fellépni.Öreg az anyag,nehéz szétszedni,de ha sikerül,tisztítsd meg + kontaktspray.

2010. aug. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az utolsó ötlet jó volt!Az öninditóval volt kapcsolatban a hiba!Köszi!
2010. szept. 8. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!