Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyünk elsőre?

Milyen autót vegyünk elsőre?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Párommal rászántuk magunkat az első autónk megvásárlására. Nekem gyakorlatilag semmilyen tapasztalatom nincs, neki sem túl sok, ezért semmiképp nem vennénk drágább, szebb autót. Kb 500-600e forintot szánnánk a vételárra,700e-ből pedig szeretnénk kihozni egyéb költségekkel együtt. Városban is használnánk, de elsősorban inkább utazáshoz szeretnénk. Mindenképp kis méretű autót szeretnénk.
2020. febr. 24. 13:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20%
Szóval 700ezer van mindenre... Magyarán max 400-ért nézzetek autót.
2020. febr. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A kérdésem inkább az lenne, hogy milyen típusú autót tudnál javasolni.
2020. febr. 24. 13:58
 3/14 anonim ***** válasza:
Kia Rio, G Astra, Suzuki Swift
2020. febr. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 D. Brasco ***** válasza:
500ert maradtak a szokasos kisautok mint clio corsa punto meg tarsai.mondjuk egyik sem.nagy utazó gép de azert ki lehet benne birni azt is......
2020. febr. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Európai márkákat felejtsétek el.


Kia, Toyota, Honda.

2020. febr. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Itt ezerféle eltérő választ fogtok kapni: csak európait, csak európait nem, csak Opelt, csak Opelt ne.

Én inkább úgy közelíteném meg a kérdést mi fontos nektek egy autóban?

Az ár megvan mennyiért szeretnetek ez oke, de mi akartok a pénzetekert?

3 ajtót? 5t? Klímát? Elektromos ablakemelőt? Szervot? Milyen motorrral? Mennyi időset? Utána felmennek pl. Használtautóra és megnézném hogy miket dob ki a megadott paraméterekre. Szerintem kapásból le fog szűkülni a kor érosen és ha megvan az a pár típus ami játékban maradt akkor ezen a ponton kérdeznek/néznek utána véleményeknek, tapasztalatoknak, típushibaknak.

2020. febr. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Keresgélünk, nézelődünk folyamatosan. Hogy hány ajtós, az nagyjából mindegy (nyilván kényelmesebb az 5 ajtós, de ez nem annyira lényeges, többnyire csak ketten használnánk), 2004-től felfelé néztük őket, 1.3-1.4-es motorral, 200e km alatt. Ez alapján amiket kidobott és tetszett is, az a Fiat Grande Punto és a Ford Fiesta.
2020. febr. 24. 14:36
 8/14 D. Brasco ***** válasza:
Akkor a grande puntot vegyetek.....az 1.4-es 95lovas szivo benzinessel....a motor golyóálló ha viz olaj van benne,es maga a grande p is egy igen jol sikerult szeria .
2020. febr. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Pont ezért írtam amit írtam, nem kötekedésből! Most már hogy konkrétabban tudják a válaszolok hogy mi tetszik, könnyebben tudnak majd segíteni. :)
2020. febr. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

[link]

Erről pl mit gondoltok? :)

2020. febr. 24. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!