Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek lehet egy olyan...

Szerintetek lehet egy olyan autót vásárolni közel 1millió forintért amivel teljes mértékben kitudom elégíteni a családom részére az igények?

Figyelt kérdés
Néha azért szeretek odalépni a gáznak, szeretem ha ezt a kettőt tartalmazza, ha családdal vagyok kényelmes tágas, de ha valaki mellettem rajol az 1.9tdi.-jé vel akkor megtudom fogni, sőt le is hagyhatom. 27 férfi.

2020. febr. 24. 23:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
27? Inkább egy 7 éves másodikos gyerek.
2020. febr. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagy a baj nálad is.
2020. febr. 25. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 D. Brasco ***** válasza:
Persze persze.....nyilván a szokásos,hogy 1 millioert menjen mint az állat,sportos legyen,de a család elférjen benne.....azt kihagytad de gondolom sose romoljon el ha megis,akkor 500ferint legyen hozzá minden és ugye ne fogyasszon 5liternél többet még akkor sem ha nyomod neki....stb stb........meg amigy is biztosan nagyon komoly lehetett ez a kerdes így este 11után...
2020. febr. 25. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Személyeskedő kommentekre nem számítottam, inkább tanácsokra, ajánlásokra, de köszo, már megtaláltam😁😁
2020. febr. 25. 07:01
 5/7 anonim ***** válasza:

Zafira OPC

Persze komoly összegeket fogsz hagyni a benzinkúton és szervízben, de valamit valamiért.

2020. febr. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Persze, gyerekkel hátul versenyezni a családi egyterűvel.

Törődj bele, hogy ez a hajó elment. Gyerekkel nem versenyezni kell.

2020. febr. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Régebbi Volvo kombikat nézzed meg. Ezek nagyok, tágasok, nagyon kényelmesek és bizonyos példányokba nagy, erős motorokat raktak.
2020. febr. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!