Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vennél munkába járó autónak...

Vennél munkába járó autónak (nő részére) 1500-as Ladát?

Figyelt kérdés

1995-ös gyártmány, frissen vizsgázott, 85000 km-t futott.


Maximum (tudom, állapottól függ, de mégis) mennyit lehet fizetni egy ilyen autóért?


2017. szept. 1. 16:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Meg sem fordulna a fejemben, volt már Ladám, köszönöm szépen, elég is volt. Nem mellesleg télen életveszélyes. Légzsák, törésteszt, stb már meg sem említem. Én egy Yarist vettem a feleségemnek munkába járni, azzal tudom, hogy haza is ér.
2017. szept. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. szept. 1. 16:18
 3/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyit utazik. Ha nagyon olcsó, akár jó választás is lehet. De inkább próbálj összespórolni 300-400 ezret, és akkor már kapsz egy Swiftet.
2017. szept. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 D. Brasco ***** válasza:
76%
Munkába járós autónak egy nőnek ladát venni........kb mint mobilntezeni venni egy nokia 3210-est......
2017. szept. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
36%

Vennék inkább egy ezredes swiftet.

Vagy sőt : Robogót!

2017. szept. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
akárki is az a nő, nem égetném ladával
2017. szept. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%

Azt tudomásul lehet venni, hogy egy 30 éves veterán sem kényelmo, sem biztonsági szempontból nem a mostani szempontokat figyelembe véve készült.

Szervó nélkül izmosodsz a kormány tekergetéstől, de vezethető az autó ugy is.

Amiért nem ajánlanám munkába járósnak: nem túl megbízható, egyszerű szerkezet, de szerelgetni, bütykölni kell rajta sokszor valamit.

A hátsó kerék hajtás szintén csak egy állapot, csúszós úton veszélyesebb lehet, de ez is vezetőtől függő.

Inkább keress egy Swiftet, fele annyit eszik, megbízhatóbb, modernebb, persze már az is régi konstrukció, de munkába járáshoz nincs jobb olcsó autó.

Nem a legolcsóbbat kell keresni, a Suzukit is le lehet strapálni, meg kell nézni mit kínál az eladó

2017. szept. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%

400 000-ért már kapni klímás Swiftet, WagonR+-t, Civicet, Cliot,Thaliát vagy akármit.


Egy normális szép állapotú Ladáért is elkérnek 250-300-at, akkor meg már inkább az előbbiek.

2017. szept. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
31%

Magamnak, ha elég olcsó, lehet, megvenném.

Napi munkábajárásra már nemvaló.

2017. szept. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
47%
Magamnak, második autónak, néha bejárni megvenném. De egy nőnek semmiképp.
2017. szept. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!