Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valakinek van tapasztalata a...

Batragramzadarma kérdése:

Valakinek van tapasztalata a HHO motortisztitással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A napokban jelent meg egy úgynevezett,hidrogénes motortisztitással kapcsolatos hirdetés.Valaki próbálta már idősebb autónál vajon mi a hátulütője ennek a tisztitásnak?

2020. febr. 25. 06:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyszerű parasztvakítás.
2020. febr. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 D. Brasco ***** válasza:

"A motortisztító berendezés által előállított hidrogén gázt a légszűrőházon keresztül juttatjuk a levegő rendszerbe. Az így bejuttatott hidrogén gáz 5-6x magasabb hőfokon ég el mint a hagyományos üzemanyagok, ezáltal a szénalapú szennyeződéseket megpuhítja és leégeti, majd az intenzív gázadások alkalmával távozik kipufogó rendszeren keresztül."


Eddig voltam hajlandó olvasni,itt valami éktelen röhögés közben bezártam a megnyitott lapot..........úgy látom ez a csodaszerekkel való motortisztitas/kopásmegszüntetés/fogyasztáscsökkentés/szivárgásmegállitas stb stb már sosem ér véget!Mindig lesz valami okos aki kitalal valami újabb parasztvakito baromságot.......

2020. febr. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem hónapok óta dobálja fel a facebook a hirdetésüket. Egyik autós csoportban volt is téma. Már nem emlékszem milyen konkrétumokat írtak, de a többségnek nem volt róla pozitív véleménye.
2020. febr. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az ilyenre szokás azt mondani,hogy jó ha semmit nem csinál és akkor nem lesz kár. Nekem közvetlen befecskendezéses benzines turbós van szóval kokszolódok nem kicsit. Egyszer volt kitisztítva dióhéjjal és most mivel olajfogyasztás miatt bontani kell a motort manuálisan lesz. A dióhéjasnál előtte utána teljesítménymérés volt. A hho-ról volt aki mondta,hogy érzi tök jó lett utána sokkal jobban megy,hát prémium üzemanyagtól is mindenki érzi,hogy jobban megy és az optikai tuning után is.Sokat turkáltam a neten és az én szén gyáramat eszembe se jutna ilyenre vinni,hiába sokkal olcsóbb a diósnál. Amúgy az angolok többsége hho-ra hordja az olyan autóját mint nekem van , kevés választja a dióst.
2020. febr. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A motornak amúgy semmi baja csak gondoltam ártani nem fog.Igy legalább tudom hogy semmi értelme.Prémiummal etetem én is de minthogy 18-éves, nem tudom előtte mit ivott.Köszönöm az infót!
2020. febr. 26. 06:38
 6/6 anonim válasza:

Mit szeretnél róla tudni pontosan?

Olvasom a hozzászólásokat. Jó Magyar szokás. Fikázzuk, mert .....

"Nem sok jó véleményt olvastam róla." Itt pl semmi jót nem olvastam a hozzászólások között. Esetleg próbáltátok? Parasztvakítást mire alapozzák?

febr. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!