Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik EU-s országból lehet...

Melyik EU-s országból lehet Lexus-hoz olcsón alkatrészeket szerezni?

Figyelt kérdés
Kereséseim során arra jutottam, hogy Ukrajnában, és Oroszországban elég olcsók az alkatrészek a Lexus-okhoz, csak sajnos egyik sem szállít Magyarországra. Litvániából szoktak még feltenni EBAY-re alkatrészeket, amelyeknek szintén jó áruk van, de viszonylag kevés. Van olyan aprohirdetési, vagy egyéb oldal, ahonnan EU-n belül, olcsó (normális áron) lévő Lexus alkatrészekhez lehet jutni? Nincsen most konkrét, ami kellene, de szeretnék azért körülnézni.

2020. febr. 26. 13:20
 1/4 D. Brasco ***** válasza:
A majomesabananesete.hu oldalon nezz szet.......
2020. febr. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos választ!

Havi 100ezer forintért tankolok, úgy, hogy gondolhatod, hogy nem okozna fejfájást megvenni a gyári alkatrészeket, újan, csak van egy olyan mondás, hogy: Egy gazdag ember nem azért gazad, mert két kézzel szórja a pénzt.


(Képzeld, hogy az 500 ezer forintos Lenovo laptop-omhoz is HP tápegységet vettem, ami pont ugyan olyan, csak 8ezer forintba kerül, ellenben a Lenovo felirattal ellátottal, amely olyan 25-30 környékén árulják.)

2020. febr. 26. 13:37
 3/4 A kérdező kommentje:
Aki nem tud érdemben hozzászólni a kérdéshez, vagy annyira frusztrált, hogy mindenképpen késztetést érez, hogy írjon valamit, kérem keresse fel gyógyszerészét, vagy pszihológusát.
2020. febr. 26. 13:40
 4/4 K Laci ***** válasza:

Én bekajáltam. A majomesabananesete.hu.

De sajnos nem válaszol.

2020. febr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!