Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek el merjek egyedül...

Szerintetek el merjek egyedül indulni a szomszéd városba (15 km)?

Figyelt kérdés
Több, mint fél éve van jogsim, de nem nagyon használtam, néhányszor faluba mentem vele egyedül, meg vagy 2x abba a városba, ahová most is mennék. De akkor jött velem a faterom, és még sokkal frissebb is volt a jogsim. A béka segge alatt az önbizalmam, nem tudom jó ötlet lenne-e egyedül útnak indulni, még ha délelőtt talán nincs akkora forgalom. Eléggé izgulós vagyok, meg be vagyok tojva.

2020. febr. 27. 08:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mitől félsz?
2020. febr. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Sosem fogsz belejönni, ha nem indulsz el egyedül és vezetsz. Legyél óvatos, de ha megvan a jogsid akkor talán a tudásod is megvan a vezetéshez.
2020. febr. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A forgalomtól félek, attól tartok kárt teszek valakiben/valamiben.
2020. febr. 27. 08:46
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Igazán nem értem, MO-on aki jogosítványt kap, az képtelen vezetni?

Amikortól a kezedben van, attól kezdve EGYEDÜL KELLENE vezetni, mert CSAK ÍGY lesz tapasztalatod, amíg valaki melletted ül és mondja, MIT CSINÁLJ, addig nem.

Menj nyugodtan, a 15 km eleve nem távolság, másrészt meg elvileg megtanultad, mit kell csinálni.

2020. febr. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Rengeteg ilyen kérdés van most az elmúlt időben!


Ha ennyire fosstok autóba ülni és vezetni akkor minek erőltetitek??? De most komolyan??

Kötelez rá valaki?? Vagy mi??? Nem mondja ki törvény hogy kötelező vezetned!


Ha meg annyira vezetni akarsz akkor vedd a bátorságot és csináld, ne itt nyafogj nekünk!

2020. febr. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
22%
Vidéken amúgy is mazsolák a sofőrök. Nyugodtan indulj el, sokhelyütt a régóta vezetők sem jobbak a tanulóknál.
2020. febr. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem kötelező vezetni, de egy hasznos dolog, és engem eleve érdekelt is a, csak aztán egyből levizsgáztam + óra nélkül, de úgy érzem korai volt még. Az oktatóm mindenkivel ezt csinálta, elküldte őket vizsgára, aztán lehet szerencsénk volt sokaknak, hogy akkor épp nem nagyon hibáztunk, de talán nincs az mögött a sikeres vizsga mögött kellő tudás.
2020. febr. 27. 09:31
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha azon idegeskedsz, hogy nem fog menni, akkor nem is fog. Kit érdekel a való életben, hogy hanyadszorra javítod a parkolásod, meg egy ívben megfordulsz-e a 2 sávban, vagy sem?! Senkit sem érdekel addig, amíg nem csinálsz vele bajt!
2020. febr. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem értem az ilyen kérdéseket

16 éves a jogsim, évek maradtak ki, ha nem érzem komfortosan magam egy szituációban vagy problémám van valamivel, veszek pár órát oktatótól, az oktató rámutat a hibáimra, elbúcsúzunk, az élet megy tovább....

De itt napi szinten mennek a kérdések a félős, pánikolós jogsival rendelkezőktől...komolyan, vagy erőt vesztek magatokon, vesztek még pár órát és megnyugodva vezettek vagy mindenki érdekében: NE akarjatok vezetni!

2020. febr. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan tanulj meg egyedül vezetni. Nem ülhet mindig ott valaki melletted.

Először kicsit furcsa lesz de hidd el hamar meg lehet szokni és lesz végre egy kevés önbizalmad.

15 kilométer az bakfitty ha azt nem vállalod akkor, hogy akarsz vezetni? Nem csak egy településre kaptál jogosítványt, bizony megeshet, hogy egyedül kell több 100 kilométert menni akár idegen országban is, nagyvárosban is.

2020. febr. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!