Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit jelent ez a szöveg az...

Mit jelent ez a szöveg az autóban?

Figyelt kérdés
stop carefully check tyres tyres marked with rsc symbol possible to continute at max 50mph note distance
2020. febr. 27. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Lapos a gumid/defekted van.
2020. febr. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Szép új világ, mikor az autó egy potenciális balesetforrásra figyelmeztető üzenetét a gyíkon kell megkérdezni, mit jelent...
2020. febr. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk a Stop carefully-t biztos érted (a stop-ot tuti). Megállsz az első lehetőségnél, és szépen bepötyögöd a szöveget egy online fordítóba.
2020. febr. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#2, inkább az a gond, hogy a kérdező a megjelenő pikzogramot nem tudja értelmezni
2020. febr. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Új autó ráadásul nem is az enyém! Hanem a páromé, megnéztem a fordítóba is mit jelent, és mikor olvastam a fordítóba az első az volt hogy megnézzem gumikat, viszont nem lapos és nem is defektes, valószínűleg akkor valamelyik gumiba kevesebb a levegő! Sajnos olyan környéken vagyok ahol sem egy gumis, sem egy benzinkút nincs . Szerintetek így akkor még kibír kb 20 km-t míg oda érek?!
2020. febr. 27. 13:43
 6/7 anonim ***** válasza:

Max. 80-al mehetsz még vele annyit.

Ha jó a nyomás a gumikban, akkor lehet hogy a szenzor rakoncátlankodik.

2020. febr. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nem volt jó, ha jól értettem, 2 bár nyomás volt benne
2020. febr. 27. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!