Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinek mi a véleménye a Lotus...

Kinek mi a véleménye a Lotus autóápolókról?

Figyelt kérdés
2020. febr. 29. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Én azt használok, szerintem nagyon jók :)
2020. febr. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Egy saját gyártású cuccuk nincs, minden máshonnan összevásárolt átcímkézett, árréssel továbbadott termék, de legalább nem a selejt kategóriából vásárolnak össze dolgokat mint egyes hasonló cégek.
2020. febr. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tehát akkor elégé minőségi árunak mondható?
2020. febr. 29. 18:40
 4/7 A kérdező kommentje:
Tehát akkor eléggé minőségi árunak mondható?
2020. febr. 29. 18:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is több mindent vásároltam már tőlük. Főleg akkor vásárolok, ha van valami akció. Facebook csoportjukba is benne vagyok, figyelem a kommenteket, de nem vagyok ott túl aktív, mert ha negatív reklámot csinálnék, szerintem hamar kidobnának.

Szóval jó minőségű termékeket árunak. De szerintem nem kicsit túl van árazva. Szerintem pl egy Sonax is hozza ezt a szintet jó 20-30%-kal olcsóbban. Sokan el vannak ájulva az egyik terméktől, folyamatosan rakják fel a fotókat, hogy micsoda "csoda" történt és milyen űrtechnikai csodaszert vettek, mert a karosszériát lekezelve vele, a vízcseppek összeállnak és legurulnak a felületről. Ezt egy olcsó no-name wax is tudja, szóval nem tudom ebben mi olyan nagy újdonság. Szintén van a szélvédőre való vízlepergető "csodaszer" amivel kapcolatban mennek a hatalmas csodálkozások, mikor már sok éve van a piacon hasonló termék, kb fele árban.

De nem akarom leszólni őket, mert tényleg jó minőségű cuccokat árulnak, csak szerintem kicsit magas az árrés. Karácsonyi, black friday és hasonló akciókat érdemes kifogni, amikor simán 50%-ot is akcióznak. Az már egy teljesen elfogadható reális ár. Amiket én használok a teljesség igénye nélkül:

Autószárító nagy törölköző - ez volt a legelső lotusos termékem. Nagyon jó, tényleg 10 perc alatt szárazra lehet törölni vele az egész autót mosás után és nincsenek száradási foltok. Nem olcsó, de ez szerintem nagyon megéri.

Sampon, mikroszálas mosókesztyű - szerintem ez is teljesen rendben van. Szépen tisztít. Ha elfogy és lesz épp akcióban, akkor fogok még a samponból rendelni.

Illatosító sprayk - kifejezettem szeretem az illatukat.

Műanyag tisztító és ápoló - nem vagyok hasra esve tőle, de a célnak megfelel.

Hiper-szuper "speciális" mikroszálas törlőkendő. Nem veszek észre különbséget a töredék áron autósboltban vett márkátlan típushoz képest.

Valami nano izé wax srapy karosszériára - ezt nem igazán használom, pedig van belőle 2-3 flakonnal is már. Mindig küldik ajándékba, mert állítólag ez a legnépszerűbb termékük. Én tudok jobbat, amíg az el nem fogy csak utána fogom ezt használni.

Stb...

2020. febr. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes tájékoztatót! Azért érdeklődtem,mert az oldalukon most van egy akciós csomag,( [link] ami sok mindent tartalmaz 25.000 Ft-ért. Tehát akkor felesleges ennyi pénzt kiadni érte.
2020. márc. 1. 08:36
 7/7 anonim ***** válasza:

32500-at szerintem biztos hogy nem ér. A 25000-es ár is határeset. Más jó minőségű termékekből hasonló csomagot sacc/kb 18-20 körül össze tudok gyűjteni. A táskát nem számolom ide, mert nekem ezek a dolgok alapból a garázs polcán sorakoznak, nem tárolnám külön táskában.

Szerintem próbaképp megveheted. Nagyon sokat nem fizetsz rá. Aztán lesz egy tapasztalatod, a továbbiakban el tudod dönteni, hogy neked ennyit megért-e vagy sem.

2020. márc. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!