Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Le szeretném festeni a motorom...

Le szeretném festeni a motoromat, mit mi után pontosan, és mekkora időközökkel lenne a legjobb?

Figyelt kérdés
Pisztolyom van, kb tudom is használni, már megvettem minden anyagot, alapozó fémre müanyagra, szórókitt, minden színből ami kell OC (a boltban így mondták) festék és 2k lakk, aztmondták mindent 2 rétegben, de én hülye azt, hogy egyes rétegek között mennyit várjak, és, hogy mi a sorrend nem kérdeztem (gondolom, hogy elöbb alapozó aztán festék), pl mennyi idő után kéne lakkozni, elöbb a kit aztán az alapozó vagy fordítva,melyik réteget kell csiszolni,ilyen és ehhez hasonló kérdésekben kérném a segítségeteket, és tudom, hogy ebből az jön le, hogy nem értek hozzá de ha elrontom akkor az én pénzem dobáltam a kukába ezzel tisztában vagyok. (Idom, és váz festés is lesz, 3 szín van, az idomok narancs, a váz pedig fekete és ezüst színű). És bocs a helyesírási hibákért, az soha nem volt jó.

2020. febr. 29. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Fesd le és kész.

"nem értek hozzá". Ez lejön, úgy rontod el ahogy akarod.

2020. márc. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Nyakasparasztgazda ***** válasza:

Elvileg 20 fok mindennek az alapja...

Alapozó 2 rétegben... Közte annyit várni amíg lemattul.. kb 5-10 perc. Száradási ideje annyi ami a dobozon van..de átlagban 4-8 óra.

A szorogitt ugyanez. A színnel csak a lemattulast kell várni a rétegek száma 2-5 attól függ mennyire takar. A színre a lakk kb 15 perc múlva... Azon is a rétegek között kb 10 perc szünet... 2 réteg lakk elég...

Ezek általános infók, pontosan ott megmondják ahol vetted az anyagot....

2020. márc. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
A szorogittet kell csiszolni csak. .
2020. márc. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!