Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jó allapotú G Astra félmillióból?

Jó allapotú G Astra félmillióból?

Figyelt kérdés
Sziasztok, G Astràt szeretnèk venni , a keretem 550 csak az autóra és 100 a papírozás,olajscsere stb. A kérdésem az lenne, hogy ennyièrt van használható pèldàny? Követelményeim csak az 1.4es motor ,klima, elektromos ablak, na meg az érvènyes műszaki.Nézegettrm hahu-t ,de ebben az árkategóriában szinte mind 200/220/260 Ezer KM-er futott (tudom tudom , nem km , nem évjàrat,àllapot!) de akkor is valahogy tartok az ilyensokat futott kocsiktol , hogy megveszem és pár ezer után szétesik. Ha valakinek van tapasztalata az ilyen árban futó G Astrákról ,az leirhatná tapasztalatait.:) köszönöm

2020. márc. 1. 12:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az előző linkhez írnám, hogy egyik ismerősömmel néztük ezt az autót, nagyon jó állapotban van, sok mindent felujitott a gazdája, de építkezés miatt van szüksége egy nagyobb autóra, illetve vontatni is szeretne. Ha van időd és nem vagy messze nézd meg mindenképp!
2020. márc. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!