Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift (2003-as, régi...

Perkincs kérdése:

Suzuki Swift (2003-as, régi kasztnis) műszerfal kiszereléssel és kormánykerék leszereléssel kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
A neten nem találtam semmi infót, sem videót, sem egyéb segítséget. Vettem egy klímaszettet az autómba, de nekem kell a donorból kiszerelnem, és tájékozódni szeretnék, hogy milyen szerszámokat vigyek magammal az ország túlsó végébe, valamint időt is spórolnék vele, ha nem a helyszínen kellene kitapogatnom a kiszerelés módját. Pl. a kormánykerék leszereléséhez szükség van-e lehúzóra? A trollok és okoskodók -lehetőleg- kíméljenek! Előre is köszönöm a segítséget!

#Swift #műszerfal #kormánykerék.
2020. márc. 1. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha lesz kedvem, akkor majd lehet, részletesebben is leírom amit tudok, utólag került klíma az autómba, Swift 2000. A kiszerelést nem láttam, a beszerelésnél voltam csak ott. Egy biztos, a műszerfalat egyik esetben sem kell kiszedni, mivel a klíma elpárologtatója a műszerfal alá, a fűtésbox illetve a fűtőventilátor közé, a vastag cső helyére kerül. Ehhez pedig hozzá lehet férni, a rögzítő csavarokhoz kiszedve a kesztyűtartó belsejét szintén hozzá lehet férni. Feltöltéssel együtt két óra alatt be lett szerelve.
2020. márc. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ezek nagyon hasznos infók! Azért estem tévedésbe, mert kiszerelt klímaszettekről készült fotókon láttam a komplett fűtésbokszot, és úgy tűnt, hogy négy db cső lógott ki belőle. Innentől kezdve már a fűtésboksz kiszerelését próbáltam kideríteni. Ha nem probléma, akkor kérdeznék privátban is. Mégegyszer köszönöm!
2020. márc. 2. 14:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Válaszoltam.
2020. márc. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!