Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezik e az, hogy egy bontani...

Létezik e az, hogy egy bontani való autóért nem fizetnek azok a helyek ahol át veszik a bontani való autókat?

Figyelt kérdés
Furcsán leírt kérdés ,de elmagyarázom mire célzok. Van egy ismerősöm aki azt mondta,hogy a bontani való roncs autóját leadta autóbontó helyre. Megkérdeztem,hogy mennyiért adta le és azt mondta,hogy semennyiért. Nem fizettek érte. Nos ez,hogy van leadhatod autóbontóban a roncs autódat ,de nem fizetnek érte ? Kamuzott vajon ? Ha leadta volna és szétszedte volna előtte akkor pénzt kaphatott volna fémekért a Méh telepeken. Ehelyett ingyen leadta bontóban . Kamuzik a csávó ? Vagy igaza van és nem fizet senki sem bontásra váró autóért ?
2020. márc. 1. 17:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Általában nem fizetnek, tényleg. Elég vicces, hogy a bontó àtveszi ingyen aztán kiàrulja az alkatrészeket.
2020. márc. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
kiárulják az alkatrészeket alatt mit értesz ? Ennyire pörögne a bontók roncs autóinak alkatrészei ? Miután összezúzzák a karosszériát azt újralehet hasznosítani nem ? Gondolom megy tovább az összezúzott karosszéria amit beolvasztanak és új kocsi lesz belőle. Rosszul tudom ezt ? A kocsi összezúzott karosszériájáért is kap a bontó pénzt nem ?
2020. márc. 2. 10:44
 13/14 anonim ***** válasza:
A bontóban lehet kapni is alkatrészeket, ez neked új?
2020. márc. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nekem igen. Gondolom feketén árulják.
2020. márc. 2. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!