Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Karburátort hogy állítsam be...

Karburátort hogy állítsam be pontosan?

Figyelt kérdés

Van egy Gilera stalker robogóm, nem tudom hogy a levegő csavar hogy legyen, pont jó pozícióba. (Dellorto 12-s karbi)

Illetve ti hogyan tisztítjátok a légszűrőt ?



2020. márc. 1. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Keverék csavart koppig be, aztán másfél fordulatot ki. Ez az alapbeállítás általában 2t motorokon.
2020. márc. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igazából csak két csavar van rajta, levegő, alapjárat.

Ez lehetséges ?

2020. márc. 2. 00:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Üveggyertyával, vagy gyertya színkép alapján.
2020. márc. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Így van, két csavarnak kell rajta lennie. Amit a második ír, a gyertyakép-> ha mész vele pár kilométert, kiveszed a gyertyát és világos, őzbarna színe van, akkor jól van beállítva a karburátor.
2020. márc. 2. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Megcsináltam ma, jól ment meg minden. De viszont, lehetséges hogy a benzinbe víz van? Karbiból le engedtem ami volt, utána rögtön ment.

Szerintetek?

2020. márc. 2. 17:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi volt a karburátorban?
2020. márc. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Leengedő csavart nyitottam meg, annyira nem néztem hogy mi jön ki!

Viszont hidegen-melegen rögtön indul, gyertya kép is jó. Szerintem, jól beállítottam.

Azért gondolom hogy víz lehet benne, mert ezen a kúton, volt már ilyen problémám.

2020. márc. 4. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!