Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 17.5 delortó karburátort...

17.5 delortó karburátort hogyan állítsam be?

Figyelt kérdés
aprilia rs 50 2008 kapott ginarelli rezonátort 5 és 6 ezer közt dadog magas fordulaton kilő 95 fúvóka van benne ha kisebbet rakok akkor magas fordulaton is dadog hogyan lehetne ezt orvosolni hogy 5 és 6 ezer között se dadogjon le?
2016. szept. 10. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod elvinni szerelőhöz, aki megcsináná neked pillanatok alatt, akkor itt van leírás: https://www.youtube.com/watch?v=csPh_3Jacw0
2016. szept. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kössz de nekem feláll motoromnak vannak gondjai XD
2016. szept. 10. 22:49
 3/5 anonim ***** válasza:
...akkor marad a Szerelő felkeresése!
2016. szept. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A féklevegős karbiban az a jó, hogy nem kell fúvokát cserélni a több anyagért! Akkora az alap fúvóka, hogy féklevegőt engednek bele, hogy csökkentse az üzemanyag áramlásának mennyiségét. Minél több levegőt engedsz a fúvókába a szabályzócsavarral, annál szegényebb a keveréked! És ezért nem tudja beállítani a sok kókler, mert fordítva kell tekergetni a csavart, a kialakításából adódóan. Ahhoz, hogy alacsony tartományban is üssön a masina, szerintem a 17,5 kevés. De én biztos játszanék vele pár napot. Hátha...
2016. szept. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem is nagyobb karbi kell mert sehogy se jo egy 19 es
2016. szept. 11. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!