Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen virgonc sportos autók...

Milyen virgonc sportos autók vannak 1.5 millióig?

Figyelt kérdés
Olyan autót szeretnék ami külsőre elég sportos, jó a hangja, de nem kell hogy 300lóerő legyen. Példának a G Astra OPC-t tudom én felhozni de ehhez hasonló tipusokat várnék. Fontos hogy megbízható legyen könnyen gyorsan olcsón szervizelhető. A keret 1-1.5 milió + a költségek. Mnnél tönn típust véleménnyel előnnyel hátránnyal szívesen várok.
2020. márc. 2. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennyiből egy mezei H Astra-t lehet kapni, egy jó Opc amit csak tankolni kell, illetve szűrők olajak cseréje után gond nélkül hajthatsz, az olyan 2,5-től felfelé kezdődik.
2020. márc. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A hegyezett motor meg a tartósság nem járnak kéz a kézben.

Én a helyedben a hothach vonalon keresgélnék.

2020. márc. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És akkor azon a vonalon mik a lehetőségek?
2020. márc. 2. 16:11
 4/7 anonim ***** válasza:

Alfa Romeo GTV 3.0 V6, esetleg 2.0 V6 TB. Hangja mint az álom, épp elég erős, és ugyan nem mai forma, de vitathatatlanul sportos, szép állapotban ma is megnézik. Hahun épp hármat is hirdetnek az 1.5-2M Ft sávban.


(A megbízhatóságot és olcsón szervizelhetőséget hagyjuk, az a többi feltételedet üti.)

2020. márc. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pont az Astra OPC-t akartam írni, de ott az Astra Coupe Turbo is ugyanezzel a motorral, Golf/Polo GTI, Octavia/Fabia RS, Leon Fr stb stb
2020. márc. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Inkább gyűjts egy Ford Mustang 4.0-ra, már használt 2005 körülieket 3-4 millióért hozzád vágják... Erről hirtelen a Mi kis falunkból a Gyuri jut eszembe aki azzal a fos Mazdájával feszít.. Bocs! 😄 Szerintem tök gáz ilyen autókkal vagánykodni de te tudod.. 😅
2020. márc. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Corsa D GSI KB.1.2 milliótól kezdődik az ára. Az Opc motorja és váltója van benne.
2020. márc. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!